• Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

"Wolves" įvartis ranka atėmė pirmuosius taškus iš "Man City" ekipos

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje startavo 3-asis turas.

14 valandą 30 minučių į kovą stojo savo žiūrovų palaikomas "Wolves" ir "Manchester City". Titulą ginantys "miestiečiai" nesulaukė lengvo pasivaikščiojimo ir turėjo susitaikyti su netikėtomis lygiosiomis rezultatu 1:1.

"Premier" lygos naujokai visą rungtynių laiką rodė charakterį - pirmajame kėlinyje Pepo Guardiolos auklėtiniai neturėjo net žaidybinio pranašumo. Visgi, per pirmąsias 45 minutes "Molineux" stadionas įvarčio neišvydo.

Antrajame kėlinyje "Wolves" komandai ėmė šypsotis sėkmė, o 57-ąją minutę šeimininkai jau triumfavo po pirmojo įvarčio.

Willy Boly standartinės situacijos metu įmušė kamuolį į Edersono ginamus vartus. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad įvartis buvo įmuštas galva, tačiau iš pakartojimo pasidarė aišku, jog gynėjas kamuolį į vartus nukreipė savo ranka. "Premier" lygoje VAR peržiūra nėra naudojama, todėl "Wolves" džiaugėsi įvarčiu ir įgytu pranašumu.

Tiesa, ilgai šeimininkai nepasidžiaugė - 69-ąją minutę "Man City" atstatė lygybę, kai taip pat po standartinės situacijos galingą smūgį galva tiesiai į vartus atliko Aymericas Laporte.

Per likusį laiką abi komandos žaidė agresyviai, tačiau realesnių progų turėjo Anglijos čempionai.

Paskutinę rungtynių minutę "miestiečiai" buvo arti pergalės, tačiau Sergio Aguero baudos smūgis tikslo nepasiekė - kamuolys atsitrenkė į skersinį, o po smūgio iškart buvo užfiksuota rungtynių pabaiga.

"Man City" komanda prarado pirmuosius taškus ir po šio turo gali prarasti lyderio poziciją. Šalies čempionus bent trumpam gali aplenkti net penkios ekipos.

"Wolves" 1 - 1 "Man City"
57' [1 - 0] W. Boly
69' [1 - 1] A. Laporte

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (13) Seniausi (13) Geriausi (13) Anoniminiai (17)

MettaworIdpeace
7 39 08-25 17:05
E jus man galit paaiskint, kas su musu komentatoriais yra? Kodel kai pries rungtyniu pradzia, kai pristatineja sudetis, net foto parodo ir pavardes ir issidestyma kalba kazkokius sudus, o kai prasideda rungtynes pradeda vardint komandu sudetis, vietoj to, kad komentuotu rungtynes ir jei dar rungtyniu pradzioj daug veiksmo pastoviai sako: "komandos neleidzia pristatyti sudeciu" ir neretai tas sudetis vardint baigia kokia 7 minute... Ar jie de bilai ar kas jiem yra? Jokios salies komentatoriai nemaciau, kad taip darytu.
9 39 08-25 16:24
2018 metai, o Anglijoj vis dar galima ivarti imusti ranka )
5 35 08-25 16:23
ranka tai ranka 100%, bet ir 100 % pagirtinai suzaide Wolves....saunuoliai!!!
4 14 08-25 17:55
Vaidoshius:
:D :D Krauuupu kas čia daros, Wolves golas po nuošalės ko gero ir dar su ranka, D. Silvos jeigu ne plieninis, tai bent jau geležinis, nekalbu apie nebūtas "baudas", kad tik pavyktų užtempti laiką, nerealus teisėjų šou :D Bet iš esmės tai yra vienintelis būdas sulaikyti $hitty nuo absoliutaus dominavimo ir malkinės pavertimo į Bayernligą. O dar trys štangos. Kas dėl $hitty kaip minėjo Guardiola $hitty dar užtruks kelias savaites kol pasieks optimalią formą su savo rekordiniu vieno klubo žaidėjų skaičium WC pusfinalyje. O dar De Briaunės rimta trauma. Visi kaip ir aš kalbėjo, kad $hitty pasisekė, jog be De Briaunės tenka sąlyginai silpni varžovai, bet čia buvo klaidinga prielaida, nes $hitty prieš stipresnius varžovus turi daug daugiau laisvės negu su šitų lavonų lėktuvais, o būtent tada labiausiai ir reikia tokių žaidėjų kaip De Briaunė, kurie turi tą X faktorių ir gali sukurti kažką iš nieko. Šiaip Lavonero sulošė puikų mačą, jokio sau įprasto savanaudiškumo ar Messi atkartojimo 1x4 kas niekada nesigauna, vien tik trumpi lietimai, savalaikiai ir logiški pasai, labai geras ženklas $hitty. Nepasisekė tik su štangom, būtų išvis tobula. D. Silva labai silpnai kaip jo lygiui, turės sugrįžti į savo lygį, kad gautų garantuotą starto vietą kaip visada. Jis po De Briaunės traumos liko pagrindinė kuriamoji jėga, bet gana sunkiai jis šiandien judėjo. Bernardas kažkaip irgi toks tuščias. Rungtynėse su Chel$ki atrodė tiesiog įspūdingai, bbet visose malkinės rungtynėse nieko doro be bereikalingo kamuolio perlaikymo neparodė. $terlingas savo stilium, absoliuti malka su lempiniais svarbiais golais, šiandien vėl tiesiog griovė visą žaidimą, bet buvo per plauką nuo savo firminio golo iš niekur :D Patricijus patraukė nerealų. Gandonganas rodo, kad jis šiai komandai praktiškai yra nereikalingas. Jis užima De Briaunės/D. Silvos viete centre, kur turi būti kūrėjas ir kamuolio periminėtojas kartu, bet nei vienas, nei kitas jam nesigauna, tiesiog graudžiai atrodė. Fernandinho savo vietoje, vėl vieną kitą pažarą užkūrė, dar šį sezoną malkinėj atkentės, bet prieš topinę komandą Europoj bus $hitty silpnoji vieta. Jis ir jėgų žydėjime pernelyg daug pažarų sukeldavo, tokia dvigubai pigesnė Biskvito versija, bet dvigubai ir prastesnis :D Laporte aišku Dieviškai varo, turi būti tvirtas startinės sudėties žaidėjas. Gesina visus Mendy sukurtus pažarus, pasai tiesiog tobuli kaip gynėjui, puikus žaidėjas. Mendy dar buksuoja ant staigumo, daugokai pažarina, bet jau šį kartą mažiau negu praėjusiose runtynėse kur vieną po kito pažarus darė :D Pačioje atakoje žaidžia labai gerai. Bet nėra ką norėt kol kas, kad uždominuotų visiškai savo kraštą, dar visai nesenai vežmėlyje sėdėjo :D Manau puikiai pasitarnaus šį sezoną, praėjusį jo labai trūko, nes komandoje nebuvo nei vieno tikro LB be jo. Walkeris tai pyz.diec koks lavonas, be dychalkės ir greičio visiškai tuščia vieta. Gale grajaus, kai reikėjo daryti lemiamą šturmą sugebėjo sušikti tris iš eilės atakas nepadaręs tikslaus paso per 3 metrus. Ką toks lavonas veikia Guardiolos komandoje sunku net įsivaizduoti, čia ko gero vistiek bus susiję su kokia nors angliškų malkų kvota ČL ar dar kur, nes čia pats chujoviausias Guardiolos nupirktas gynėjas, net ir Stonesas geresnis už jį dar vos prieš metus turėjęs pajuokos objekto vardą :D Edersonas puikiai, turėjo 2-3 momentus, sužaidė idealiai. Bet didžiausi klausimai kabo ties Sane/Mahrezu. Sane vis dėlto tas Lowo uždūchinimas smogė per moralę. Nors praėjusį sezoną tikrai gerai varė, bet net dabar per tris grajus negavo starto vietos, o ir išėjęs atrodė kaip visiškai psichologiškai sugniuždytas. Ir po 5-6 absoliučiai tragiškai prarastų kamuolių/sugadintų atakų padarė vieną savo firminį reidą kas suteikė vilties, kad jis nėra visiškai sugriuvęs, tiesiog reikia atgauti pasitikėjimą po Lowo pliūchos. Mahrezas taip pat panašu, kad neatlaiko psichologinio spaudimo, kad iš jo yra tikimąsi rezultatų. Lygioj vietoj bėga, krenta, tarsi nebūtų savo rogėse. Sakyčiau nebūtų malkinėj lošęs būtų kažkokia atmaskė, bet dabar jau yra adaptavęsis čia, bet tiesiog perdegęs iš to noro parodyti, kad nebereikalo Guardiola jį nusipirko. Bet iš esmės tikėkimės, kad Atkinsono šou buvo tik jo byrančio iš subinės smėlio pasekmė o ne malkinės bandymas atkurti intrigą. Priminė šiandien grajus pirmą Guardiolos sezoną, kai teisėjai apgailėtinai nupyzdino 3-4 grajus prieš tiesioginius konkurentus dėl titulo, teisėjai darė viską, kad tik $hitty nelaimėtų titulo. Tikėkimės šiandien diena nebuvo šio dalyko pasikartojimas :D