Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

X. Alonso: J. Guardiola yra geriausias treneris, su kuriuo teko dirbti


Miuncheno "Bayern" klube rungtyniaujantis Xabi Alonso džiaugiasi, kad galės vėl dirbti su Carlo Ancelotti, tačiau pripažįsta, kad jį nuliūdino Josepo Guardiolos sprendimas išvykti po sezono.

Visai neseniai paaiškėjo, kad J. Guardiola nepratęs kontrakto su bavarais ir po šio sezono kels sparnus į Anglijos "Premier" lygą. Po šios žinios "Bayern" klubo futbolininkai jau sužinojo su kuo teks dirbti ir kitą sezoną.

X. Alonso su C. Ancelotti dirbo vieną sezoną Madrido "Real" klube ir nei vieno blogo žodžio apie Italijos specialistą saugas negali pasakyti.

"Jau pranešiau savo kolegoms, koks Ancelotti yra puikus treneris", - tvirtino ispanas. - Jis yra sėkmingas treneris, kuriam pavyko laimėti Čempionų lygą su "Milan" ir "Real".

Vis dėlto X. Alonso neslėpė nusivylimo, kad teks atsisveikinti su J. Guardiola: "Visi norėjome, kad Pepas liktų. Jis yra geriausias treneris, su kuriuo man teko treniruotis."

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (9)

2 14 01-09 13:08
tai kaip visada ef.lt ekspertai geriausiai žino, kad Guardiola prastas treneris, gi Barcą ir Bayerną bet kas gali treniruot o čia visokie Alonso, Xavi ir t.t. tai nusišneka tiktai, jie nieko nežino
Vaidoshius
7 7 01-09 13:16
Ancelotti tikrai geresnis už Guardiola, vis dėlto per 16 metų treniruodamas top komandas laimėjo 3 nacionalinius čempionatus iš 16, 25% procentų nesieka, nėra taip blogai kaip galėtų būti Remiantis šiuo FAKTU galima teigi, kad į Bundeslygą sugrįš intriga
Vaidoshius
13 9 01-09 12:35
Tokie straipsniai keliami prasigėrusiems litovcų kaimo ekspertams apšviesti. Deja, šiuo atveju tai yra labai sunku