X.Alonso nerungtyniaus šešias savaites © Eurofootball.lt
"%c00045" klubo saugas iš Ispanijos Xabis Alonso (%p01026) patyrė traumą, dėl kurios negalės rungtyniauti apie šešias savaites. 23-ių metų futbolininkui lūžo kulkšnis.

Atraminio saugo pozicijoje žaidžiantis futbolininkas traumą patyrė vakarykštėse "Premier" lygos rungtynėse su "%c00042", kurias "Liverpool" pralaimėjo rezultatu 0-1. 25-ąją pirmojo kėlinio minutę jis paliko aikštę po to, kai jį grubiai sustabdė Frankas Lampardas (%p01988). Už tai jis gavo geltoną kortelę.

"Mes praradome Xabi šešioms savaitėms",- oficialiame klubo tinklapyje teigė vyriausiasis komandos treneris Rafaelis Benitezas. "Tai mums yra didelė netektis".

X.Alonso į Angliją atvyko praeitų metų vasarą iš "%c00091" klubo už beveik 11 milijonų svarų. Per šį laiką jaunasis saugas sugebėjo įsitvirtinti R.Benitezo komandos pagrindinėje sudėtyje ir per 23 žaistas rungtynes įmušė du įvarčius.

Be ispano šiuo metu dėl traumų "Liverpool" komandoje negali žaisti dar keturi žaidėjai - Milanas Barošas, Harry Kewell`as, Vladimiras Smiceras ir Djibrilas Cisse.