Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Xavi: jei L. Messi žaistų atraminiu saugu - jis būtų geriausias saugas pasaulyje


Buvęs ilgametis Lionelio Messi komandos draugas „Barcelona“ ekipoje Xavi įsitikinęs, kad argentinietis galėtų sėkmingai užimti daugybę pozicijų, o žaisdamas jose jis vis tiek būtų geriausias futbolininkas pasaulyje.

„Al Sadd“ komandoje dabar rungtyniaujantis 38 metų saugas yra įsitikinęs, kad L. Messi ne tik galėtų atlikti jo, Ivano Rakitičiaus, Sergio Busquetso, Andreso Iniestos ar Luiso Suarezo rolę komandoje, tačiau ir tai padarytų itin sėkmingai. Jo nuomone argentinietis būtų geriausias žaidėjas tose pozicijose.

„Jis galėtų atlikti Xavio, I. Rakitičiaus, S. Busquetso, A. Iniestos ar L. Suarezo rolę, nes jis viską atlieka puikiai. Jei jūs pastatytumėte L. Messi į atraminio saugo poziciją – jis būtų geriausias centro saugas pasaulyje.

Jis yra žaidėjas, kuris negali būti lyginamas su niekuo kitu. Jis kaip Maradona ar Pele savo geriausiais laikais. Jau dabar jis yra geriausias visų laikų planetos futbolininkas“, - teigė Xavi.

L. Messi netrukus su Argentinos rinktine stos į kovas planetos pirmenybėse, kuriose Argentina kovos D grupėje su Kroatijos, Islandijos ir Nigerijos nacionalinėmis ekipomis.

Straipsnio įvertinimas: 10 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (17)

Benderis
6 42 06-03 16:58
man atrodo , kad xavis tai jau yra sakes gal astuoniolika kartu.. nesuprantu kodel .. gal jis alzheimeriu serga - tas pats per ta pati.. uz savaites bus xavi pasisakymas = mesis geriausias..
MettaworIdpeace
12 8 06-03 16:55
Cha cha cha... Oj tas Xavi, net persikeles pas arabus nepraranda humoro jausmo. Bet galbut Xavi butent humoras padeda kovoti su namu ilgesiu. Nes nu ar tam tinginiui but atraminiu saugu?? Atraminis saugas turi ir gynyboj padirbeti, o mesis aiksteje nubega daugiau tik uz vartininka. Koks jis saugas...
MettaworIdpeace
14 7 06-03 18:11
Cia nesenai smirinejau barsos forume, tai maciau fanai pasitpiktine pulgos elgesiu. Kadangi ne tai kad jis nubega per rungtynes vos vos daugiau uz Ter Stegena, bet akilesni atkreipe demesi i tai, kad pvz kai rungtyniu metu buna kokia pauze, pvz trauma ar siaip kas, mesis niekad nestovi o vaiksto, sitaip bandydamas padidint savo "prabegtu" kilomtetru per rungtynes skaiciu.