Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

Xavi: L.Messi dar turi parako 3-4 sezonams


Buvęs "Barcelona" saugas Xavi prisiminė praleistus sezonus katalonų klube ir minėjo, jog ekipos gerbėjai dar ilgai galės grožėtis puolėjo Lionelio Messi pasirodymais.

"Galėjome daugiau kartų triumfuoti Čempionų lygoje, tačiau tai nėra lengva.

Pavyzdžiui, Josepo Guardiolos treniruojama "Barcelona" buvo geresnė už kitus klubus, tačiau mums pavyko laimėti tik dukart per keturis sezonus. Ekipą pašalino "Chelsea" ir "Inter" komandos.

Visgi, būkite ramūs, L.Messi dar turi parako.

Visada kalbėsime apie laikotarpį po argentiniečio, tačiau Lioneliui liko dar 3-4 geri sezonai

Puolėjas yra neįtikėtinas profesionalas, fiziškai stiprus ir turintis žvėries mentalitetą", - aiškino Xavi.

Straipsnio įvertinimas: 12 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (5)

Asirgitawe
3 47 05-21 17:13
Gal kažkada ir praras greitį, tačiau technika, perdavimų tikslumas ir mąstymas dar ilgai išliks.
3 17 05-21 18:10
1,2,3 ir vaidoshius bus su savo tapetais apie ponaiti Ronaldo stebėkit hebra . O kalbant apie Messi šitas žmogus , tai tikrai turės parako dar.
0 3 05-22 00:30
Atvest portugalijos komanda i euro auksa? D tu bent ziurejai cempa?
0 1 05-22 12:05
Kenedi, issiciuchink, visas lygiom suzaide, fal vienas max laimejo, bet neataimenu, o finala pasieme, bes cr sedejo ant suolo, ziuretojas... Ziurejai gal ir kaip graikai pasieme cempa, tai cia ta pati istorija, tik graikai ginybini futbola zaide ir muse arba nemuse, o portugalam tiesiog pasiseke pries beviltiskus ispanus, o visi kiti buvo ziopliai. Laisvas, miegot.
Vaidoshius
4 4 05-22 07:20
Šiukšlės nerimsta su Pedalo lavonui komandis draugų padovanotu Euro2016 Jeigu Higuainas/Aguero ir visi kiti Argentinos top puolėjai būtų Edero lygio, Messi jau būtų tris turnyrus laimėjęs O jei į temą tai Messi maximum dar sezoną galės lošti geriausio istorijoje ritmu, kitaip tai tiesiog prieštarautų logikai, 33 metai jau bus. Jau ir taip varo nežmoniškai, kai labiausiai pervertinta per visą istoriją Tapinaldi malka, kuris futbolo popse laikomas tvirtu antru numeriu po Messi, beviltiškai nuseno būdamas 27-28 metų ir tapo tik vartininko aikštelės stulpu, Messi 32 metai ir toliau siautėja. KosTmosas. O tada kai Messi nusibezdės, taps vartininko aikštelės stulpu, daužys po ~100 tapinų per sezoną, sudaužys visus įmanomus ir neįmanonus rekordus. Jau dabar lošdamas AM pozicijoj visuose įmanomuose turnyruose lemkis Tapinaldo statulą, tada vapše sutryps. Nesuvokiama sveiku protu, prieštarauja fizikai