Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Xavi: "Prancūzijos rinktinė žaidžia pragmatišką futbolą"


2018-12-21 13:43:47 Xavier Hernandez Creus Prancūzija

Legendiniam "Barcelona" saugui Xavi Prancūzijos rinktinės triumfas šių metų pasaulio futbolo čempionate didelio įspūdžio nepaliko, tačiau futbolininkas pripažino, kad treneriai dažnai renkasi žaisti primityvų futbolą tokių turnyrų metu.

Xavi puikiai žino, ką reiškia triumfas pasaulio čempionate – be dviejų Europos čempionato titulų, saugas su Ispanijos rinktine 2010 metais taip pat tapo planetos čempionu.

Tuometinė Ispanijos rinktinė su Del Bosque žaidė kamuolio kontrole paremta futbolą, kuris kitoms komandoms buvo neįkandamas šešerius metus.

"Pasaulio čempionate treneriai yra labiau pragmatiški, nes bijo būti išmesti. Tai yra turnyras, kuriame kartą suklydęs gali atsisveikinti. Aš iš esmės juos suprantu, tačiau aš pats esu kitos mokyklos – mėgstu turėti kamuolį prie savęs, priimti rizikingus sprendimus", - su "Marca" leidiniu kalbėjo katalonas.

"70 ar 80 procentų pasaulio čempionate vengia rizikos ir laukia šanso, kada bus galima įmušti. Man dėl to yra labai apmaudu. Žinoma, rezultatai visada yra tas dalykas, kuris įtikina žmones, tačiau tik ne mane.

Prancūzija parodė tik tai, kad yra čempionė. Jie žaidė labai organizuotą futbolą, bet nelabai patrauklų akiai. Juos gelbėjo tai, kad komandoje buvo daug aukštos klasės žaidėjų.

Jie aikštėje dirbo sunkiai, laukdavo momentų, kada galės išbėgti į greitas atakas, nes turėjo Griezmanną bei Mbappe. Kaip bebūtų, mano filosofijoje tokie dalykai yra nepriimtini", - pridūrė Xavi.

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (6)

Bianco
 Bianco
0 10 12-21 18:01
Yra tiesos, bet ir kroatai panasiai zaide, ir rusai. Kad or ju nemegstu, turiu pripazinti kad graziausia futbola demonstravo anglai
Myliu_Futbola
0 0 12-22 23:22
Stebetojas tu zmogus, ar robotas?
Stebetojas
3 0 12-21 22:17
Geras zaidejas vienintelis zaidejas kurio gaila jog nelaimejo baliono.o jei i tema manau protingai kalba.kamuolio kontrole yra labai svarbus dalykas futbole ,bet priklausomai kiap tu ta kamuolio kontrole isnaudosi.Valdydamas kamuoli vargini priesininku komanda nes jie yra priversti lakstyti paskui kamuoli bet ciadauguma nesupranta naudos sitame,bet yra ir kita puse kaip tu ta kamuolio kontrole isnaudosi.Dauguma cia iprate manau kompiuterinius zaidimus zaisti ir ju taktika begti ir spirti.bet futbolas zaidziamas kitaip.kas pradejo tiki-taka Cruyf paziurekit kada jis pradejo treniruoti ir kiek laiko jau praejo.Nekenciat barcos nes jie losia Tiki taka bet kas palaiko ispanija patys matos kad yra tas pats zaidimas vadinams TIKI TAKA