Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Y. Toure dar metams lieka "Man City" klube


"Manchester City" išsaugojo patyrusį Yaya Toure - Dramblio Kaulo Kranto futbolininkas dar metams pratęsė sutartį su "miestiečiais".

34-erių metų saugo sutartis su Mančesterio komanda turėjo baigtis šią vasarą, tačiau abi šalys priėmė sprendimą dar metams pratęsti bendradarbiavimą.

Y. Toure sezono pradžioje buvo nežinioje - jo Pepas Guardiola neįtraukė net į paraišką UEFA Čempionų lygos turnyrui grupių etape. Vis dėlto vėliau afrikietis įgavo tinkamą sportinę formą ir tapo nekeičiamas startinės sudėties žaidėjas, išsprendęs visas problemas aištės viduryje.

Šį sezoną futbolininkas "Man City" komandos gretose sužaidė 31 rungtynes, pelnė septynis įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Y. Toure į "Man City" atvyko dar 2010 metais. Per visą šį laikotarpį saugas spėjo sužaisti beveik 300 rungtynių ir du kartus tapti Anglijos čempionu.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

Vaidoshius
11 3 06-02 08:14
Šiukšle, tu, niūchą praradus, Toure grįžo į Mančesterį nusipenėjęs kaip kiaulė labiau negu Higuainas, kaip jį galėjo leisti lošti Čia tau ne koks bekiaušis treneris, o Guardiola, kuris nepabijojo parodyti duris net Ronaldihno, Deco ir Eto'o. Ir dar pastatė Toure agentą į vietą, kuris čia achujielino ne tik apie Guardiolą, bet ir stūmė ant $hitty. Ir taip tie agentai įsisiautėja, kaip Raiola tiesiog lygioj vietoj apiplėšinėja ManUre, po 40 limonų £ nuo transfero susiberia į kišenę iš tų pridurkų