Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Y. Toure neatmeta galimybės kitą vasarą persikelti į "Serie A"


Pastaraisiais metais ne kartą su galimu persikėlimu į Italiją sietas Yaya Toure neatmetė galimybės kitą vasarą prisijungti prie vienos iš „Serie A“ komandų.

Dramblio Kaulo Kranto rinktinės saugas praėjusią vasarą buvo sietas su persikėlimu į „Inter“ klubą, tačiau galiausiai jis nusprendė likti „Manchester City“ komandoje. Visgi, Y. Toure kontraktas baigsis galioti kitą vasarą, o pats futbolininkas pripažino, kad ne kartą susilaukė dėmesio iš Italijos ekipų ir svarstytų galimybę keltis į šią šalį.

„Praeityje su manimi kontaktavo ekipos iš Italijos, tačiau tada aš pasirinkau kitą kelią ir žaidimą „Barcelona“ bei „Manchester City“ ekipose. Tačiau gyvenime niekada negalima sakyti niekada“, - kalbėdamas su Gazzeta dello Sport galimybės vasarą keltis į Italiją nenorėjo atmesti Y. Toure.

Šį sezoną 34-erių metų žaidėjas dažniausiai leidžia ant „City“ atsarginių žaidėjų suolelio ir „Premier“ lygoje aikštėje pasirodė vos du kartus ir iš viso sužaidė tik 29 minutes.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

M-NUS
1 5 10-31 15:17
time out:
Jau per velu tau,reikejp eit i intera pas mancini,dabar niekam nereikalingas tu
Reik kažkaip susisiekt su Y.Toure, kad ateitų paskaityt, ką tu čia jam turi pasakyt.
2 3 10-31 15:12
Na nepasakyčiau jog būtų niekam nereikalingas.. juolab jog galėtų būt free transferis.. manau rastu savo vietą ir Italijoje dar sezoną ar du pažaist. Peace.