Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Y. Toure: noriu, kad "City" taptų didesniu klubu už "United"


Į pagrindinę "Manchester City" sudėtį sugrįžęs Yaya Toure trokšta, kad jo klubas taptų didesniu už legendinį "Manchester United".

Legionierius iš Dramblio Kaulo kranto su "miestiečiais" "Premier" lygoje yra triumfavęs dukart, o aukščiau už "raudonųjų velnių" ekipą finišavo jau tris sezonus iš eilės.

Nepaisant to, tapti svarbesniu Anglijos grandu "Man City" prireiks žymiai daugiau laiko, nes principinis jo varžovas per visą savo istoriją yra laimėjęs net 20 šalies čempiono titulų.

"Atvykau į šį klubą sukurti istorijos", - kalbėjo Toure. "Noriu, kad šis klubas pasikeistų, noriu, jog šis klubas taptų didesnis už "United". Žinau, kad tam prireiks daug darbo, tačiau tai yra mano svajonė."

"Man pasisekė, jog atstovavau didiems klubams - "Barcelona", "Olympiacos". Šios komandos visada įpratusios būti čempionėmis. Visgi, "City" yra kažkas kitokio, kažkas besikeičiančio, ir aš dabar esu laimingas. Mes kiekvienais metais dalyvaujame lenktynėse dėl titulo."

"Nepaisant to, kad pralaimėjome ir kažkas pasikeitė ar kažkas buvo negerai, savininkas investavo į klubą daugiau pinigų bei įsigijo geresnių žaidėjų, jog padarytų jį geresniu. Būtent tai man patinka - iššūkiai. Aš myliu iššūkius."

"Noriu nuveikti ką nors labai svarbaus. Jau esu iškovojęs du "Premier" lygos titulus ir noriu daugiau, noriu naujos istorijos."

"Manchester City" šiuo metu "Premier" lygoje užima trečiąją vietą. Visgi, kova dėl nugalėtojų taurės dar toli gražu nebaigta. 

Toure taip pat pridūrė, jog šiuo metu jaučiasi taip, lyg tebebūtų dvidešimties. "Miestiečiai" kol kas laimėjo visus keturis mačus, kuriuos veteranas pradėjo startinėje sudėtyje.

Straipsnio įvertinimas: 2 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (15)

gataws
6 11 12-21 17:50
konkurencija sveika. Bet kas bus kai nafta baigsis?
Valdoshius
12 6 12-21 17:27
Visi prisimenam Leo Messi įvarčius, bet niekas neprisimena Yaya Toure įvarčio prieš Aston Villa.