Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Y. Toure sukritikavo P. Guardiolą: nėra jis joks futbolo genijus


Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (17)

gud
0 3 06-05 14:09
Guardiola niekada nebuvo genijus. Nebuvo geras žaidėjas, neturi autoriteto, nėra taktikas. Elementarus paaiškinimas yra toks - visose komandose jo "braižas" yra vienodas - toks pat kaip buvo Barcoj. Geras treneris sugeba dirbti su komanda kokia gauna ir derinasi prie esamos komandos, geras treneris gali matyt potencialą netgi keisti žaidėjų pozicijas, geras treneris taiko skirtingas taktikas ne tik skirtingiems varžovams, bet netgi skirtingoms situacijoms tų pačių varžybų metu. Nueiti į vieną pajėgiausių klubų, išleisti milijardus ir kažką laimėti greičiausiai akla bobutė galėtų. Pvz negaliu pakęsti Maurinho, dėl jo asmeninių savybių, dėl šlykštaus futbolo, dėl intrigų kommandoj - bet treneris jis geresnis bendra prasme, visi važiuoja ant Carlo, bet jis visose komandose geba dirbt ir rast su žaidėjais kontaktą, tik Vokietijoj nepasisekė juodai, nes ten absoliučiai kita kultūra, italui nesuprantama greičiausiai.
2 0 06-05 13:37
Kas ta yaya malka cia laikys starte, n zaidejiu geresniu yra, juodis pervertintas ir tiek
MCsirgalius
2 2 06-05 13:21
Edvinuxxx:
suknistas rasistas tas guardiola, geda man uz ji. nusodino yaya tik uz tai kad jis juodaodis. geda FIFAi kad leidzia toki rasizma. sugrista hitlerio laikai
Tik idomu kodėl Raheema po 5 neišnaudotu progu i tuščius vartus per vienas rungtynes, kitas vis tiek i startini leidžia. Ko tais pats sau prieštarauji apie rasizmą.
MettaworIdpeace
9 22 06-05 10:33
Ir kas kieciausia, kad tai ne pirmas buves Guradiolas aukletinis apie ji taip sneka. Panasiai atsiliepe ir Zlatanas, o dar "graziau" Bayern gydytojas, kuris pavadino pepa savim nepasitikinciu tipu. Visi galai sueina.
MettaworIdpeace
13 14 06-05 09:43
Nu ale taip taikliai Toure sove! Visa ta laika ta bandau vaikam isaiskinti, atrodytu, jog Yaya skiate visus mano komentarus ir viska sukonspektaves paleido i spauda. As suzavetas. Nes viskas argumentuota ir aiskiai paaiskinta. Tukstanciu procentu palaikau ir dedu like. Praejus kuriam laikui, kai zaidejai bus baige karjeras ir nebegres pavojaus, patekt i pepo komanda, islys dar daugiau tokiu perliuku apie ta "geniju"
Milstas
13 23 06-05 09:33
Tai aišku, kad plikis skristų iš lygos su Watford ar kokiu Crystal Palace. Būtent todėl plikis niekada neišdrįs stoti už mažesnio klubo vairo, nes pats žino, kad automatiškai sugriautas mitas apie tariamą jo treniravimo "genialumą" ir būtent užtai aš jam niekada nejaučiau jokios pagarbos.
Azza
 Azza
26 2 06-05 08:20
Lengva kritikuoti, kai pats nieko nenuveikė... O titulais tai džiaugėsi su visais ..
27 1 06-05 08:18
Ruberoidui isvis stogas nuvaziavo