Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Z. Zidane'as apie E. Hazardo traumą: "Neatrodo gerai"


Madrido "Real" komandos stovykloje – neramus laukimas. Edenui Hazardui šiandien bus atlikti tyrimai dėl galimos čiurnos traumos.

Šeštadienį Madrido "Real" komanda netikėtai nusileido Valensijos "Levantei" ekipai, o lyg to būtų maža, dar prarado ir E. Hazardą, kuris dėl kulkšnies skausmo aikštę paliko antrojo kėlinio viduryje.

E. Hazardas žaidė tik antras rungtynes po to, kai baigė beveik tris mėnesius trukusią reabilitaciją. Kaip atskleidė Z. Zidane'as. belgas pajuto tos pačios čiurnos, kurią buvo susžeidęs rungtynėse prieš PSG, skausmą.

"Tai neatrodo gerai, nes jis susižeidė tą pačią vietą kaip ir prieš tai. Yra matyti patinimas, todėl turime palaukti tyrimų, po kurių geriau žinosime visą situaciją", – sakė strategas.

Madrido "Real" komandai artėjančią savaitę be E. Hazardo greičiausiai teks žaisti dvi kertines rungtynes – prieš "Man City" ir "Barceloną".

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (3)

Kyli&NeyBest
3 5 02-23 11:58
Ispanijoje kiek nepasiteisinusiu pirkiniu.. Felix, Hazard, Countinho...
TomasHalaMadrid
2 2 02-23 10:28
*** ....
3 2 02-23 12:28
Kyli&NeyBest:
Ispanijoje kiek nepasiteisinusiu pirkiniu.. Felix, Hazard, Countinho...
Nu, aš Felixo neįtraukčiau į nepasiteisinusių žaidėjų sąrašą, žaidžia neblogai, gal ir netempia tų milijonų lygio, bet jis ir buvo pirktas dėl potencialo. Vis dėlto iš ties Ispanijoje pirkinių, kurie nepasiteisino yra nemažai, nupirktus brangius žaidėjus kamuoja traumos - t. p. pvz. Dembele, tas pats Hazardas ir t. t.