Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Z. Zidane'as apie G. Bale'o ateitį: "Tai ne problema"


Pirmoje spaudos konferencijoje kalbėjęs Zinedine'as Zidane'as pripažino, kad Garethas Bale'as gali likti komandoje ir kitą sezoną.

Praėjusio sezono pabaigoje Z. Zidane'as aiškiai parodė, kad komandos ateitį mato be G. Bale'o. Visgi net ir tai nepakeitė valo nuomonės – jis kol kas save mato tik šiame klube.

"Nematau problemos, jeigu jis liks", – pareiškė strategas. – "Negaliu tiesiog pasakyti, jog žaidėjas yra problema. Jis turi kontraktą su klubu ir kol kas yra čia. Visgi aš tikrai negaliu pasakyti, kas atsitiks vėliau".

"Aš gerbiu visus savo futbolininkus, o jis yra vienas tokių. Pažiūrėsime, kaip viskas baigsis, tačiau jo rolė šioje komandoje nepasikeitė", – tęsė Z. Zidane'as.

Paklaustas apie galimybes įsigyti Paulį Pogbą, strategas išliko santūrus: "Aš ir klubas žinome savo taikinius ir toliau dirbsime ties jais. Nieko daugiau pasakyti negaliu."

Straipsnio įvertinimas: 3 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (3)

4 28 07-20 16:56
Jei ne Bale, Realas niekaip nebutu pasiekes savo triju is eiles laimetu cempionu lygu. Bale visada rodydavo pikine forma finalams, nors ir budavo traumuotas sezono eigoje. Nusipelno jis savo pinigu iki kiekvieno cento.