Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Z. Zidane'as: "Manau, kad buvome verti pergalės"


Madrido "Real" komanda ir toliau išlieka pirmenybių lydere, tačiau šeštadienį įvykusiame Madrido derbyje buvo prarasti du taškai.

"Wanda Metropolitano" stadione "Real" ir "Atletico" komandos išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis. Abi komandos solidžiau atrodė gynyboje nei puolime, tačiau šiek tiek daugiau pastangų įdėti reikėjo Janui Oblakui, kuris 75-ąją minutę atrėmė itin pavojingą Karimo Benzema smūgį galva.

Po rungtynių kalbėjęs Zinedine'as Zidane'as pripažino, kad jo komandai trūko kūrybos aikštės viduryje.

"Surengėme stiprų pasirodymą – varžovams neleidome susikurti praktiškai jokios pavojingos progos. Mums trūko kūrybiškumo, tačiau vis tiek esame laimingi dėl to, ką padarėme", – kalbėjo prancūzas.

Paklaustas, ar pritaria savo komandos kapitonui Sergio Ramosui, jog "Real" šiose rungtynėse nusipelnė daugiau nei taško, Z. Zidane'as teigė: "Taip, aš jam pritariu. Mes nusipelnėme gerokai daugiau, tačiau net ir po lygiųjų pasveikinau savo žaidėjus.

Mums kažko pritrūko puolime, tačiau turime iš to pasimokyti ir būti aštresni kitą kartą."

Nemažai kritikos po rungtynių sulaukė Edenas Hazardas, kuris dar neatsidarė savo įvarčių sąskaitos, o ir pati belgo sportinė forma kelia abejones "baltųjų" gretose.

"Jam trūksta ne daug, kad visiškai įsivažiuotų į mūsų žaidimą. Mes turime jam padėti. Manau, kad aikštėje jis atliko gerą darbą, nors ir nesusikūrėme pakankamai šansų.

Mūsų tikslas yra, kad kiekvienas aikštėje atliktų savo darbą. Žinoma, labiausiai norėtume, kad jis pelnytų įvarčius, tačiau neturime abejonių, kad tai netrukus įvyks", – pridūrė Z. Zidane'as.

Straipsnio įvertinimas: 0 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes