Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Z. Zidane'as nebesusilaikė: "Aš visada ginu savo žaidėjus, bet dabar jie rodo nepagarbą klubui"


Zinedine'as Zidane'as savo paskutinėje spaudos konferencijoje buvo toks, kokio dar jo nebuvo matęs niekas prie Madrido "Real" trenerio vairo.

Šį sezoną anksti iš kovos dėl titulų pasitraukęs Madrido "Real" klubas sekmadienį patyrė gėdingą pralaimėjimą prieš lygos autsaiderį "Rayo Vallecano". Jau praktiškai aišku, kad šį sezoną Madrido ekipa nepakils aukščiau trečios pozicijos Ispanijos pirmenybėse.

Madrido ekipos žaidimas prieš "Rayo" pasiekė šio sezono žemumas – "baltieji" niekaip negalėjo periimti žaidimo kontrolės ir praktiškai nesusikūrė pavojingų epizodų, nors ir aikštėje buvo tokie ekipos senbuviai kaip Garethas Bale'as, Luka Modričius, Toni Kroosas, Marcelo bei kiti.

Po rungtynių kalbėjęs Z. Zidane'as nebesulaikė pykčio ir pareiškė, kad nė vienas iš žaidėjų šiandien nenusipelno vilkėti "Real" ekipos marškinėlių.

"Vienintelis pozityvus dalykas iš šių rungtynių yra tai, kad mums jų liko vienomis mažiau šį sezoną. Aš noriu, kad jis kuo greičiau pasibaigtų, tačiau mes vis tiek negalime taip finišuoti. Mes turime gerbti patį futbolą ir šį klubą. Jokių pasiteisinimų šiandien nėra. Viskas buvo labai blogai – pradedant nuo požiūrio, atsidavimo ir paprasčiausio noro bėgti.

Aš visada ginu savo žaidėjus, bet tik ne šiandien. Mes paprasčiausiai negalime taip žaisti. Aš taip pat prisiimu atsakomybę", – nusivylimo neslėpė prancūzas.

"Visas 90 minučių mes nedarėme absoliučiai nieko. Kartais tau gali nepavykti pasižymėti, tačiau mes net nebandėme atakuoti. Esu piktas, nes tai negali tęstis", – pridūrė prancūzas.

Sulaukęs klausimo apie Garethą Bale'ą, kuris po rungtynių nuskubėjo ne į komandos autobusą, o į privatų automobilį, Z. Zidane'as atsakė nežinantis, ar šis vis dar yra susikoncentravęs į klubą: "Paklauskite jo paties."

Straipsnio įvertinimas: 11 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (9)

4 53 04-29 10:42
Wa Wa ka daro pinigai fudbole,fudbolas ydomus tik sirgaliams, O zaidejams pofik visiskai reikia klubams sudarinet kazkokias Algu ribas,nes zaidejams visiskai pofik klubai jie tapo zviozdos issiust juos visus I dubleriu komandas uzdet baudas nemoket algu padet ant ju b... nes jie padeda b... ant klubu :-D
M-NUS
2 23 04-29 12:44
Visi kabina ant šakos visus žaidėjus ir sako, jog galvoje tik pinigai. Tiesa tokia, kad daugumos jų algos net ir nėra tokios super kosminės. Pagalvokit - didžioji dalis šių žaidėjų laimėjo viską. Tai yra Europos ir Pasaulio čempionai, vicečempionai, 3 metus karaliavę Europoje. Natūralu, jog kolektyvinis, komandinis noras ir motyvacija žaisti yra dingusi. Ypač šioje sezono stadijoje, kuomet kovoti nebėra dėl ko - tiesiogine ta žodžio prasme. Išderino turbūt ir trenerių pasikeitimai ir lyderio išėjimas. Komandą reikia su kuvalda sugriaut ir statyt iš naujo, tikiuosi šią vasarą tai ir pamatysime. Spėju bus 2-3 megatransferai į Realo pusę.
0 1 04-29 19:03
Nelegalass10:
Realas alvyduxas30 tavo motina nakciai pastoviai papirkineja;D
mano mocia mire pries 12 metu sunau
2 0 04-29 15:34
Realas alvyduxas30 tavo motina nakciai pastoviai papirkineja;D
4 2 04-29 15:22
Vaidoshius:
Be apgailėtinų teisėjų traukimų Madref šiukšlės nieko nelaimėjo jau 5 metai, tai realiai tiesiog matome VAR\'o įtaką korumpuotųjų šiukšlių rezultatuose, koks dar motyvacijos trūkumas b.liat. Zidano efektas :D Tapinaldo lavono efektas taip pat aiškiai matomas chujoviausiuose Rubentuso lažybininkų rezultatuose per penkis metus bei gėdingame kritime nuo Ajaxo vaikų turi teigiamą rezultatą išvykoje :D Su VAR\'u dingo, 2/3 šito rąsto tapinų/pendelių ČL, be teisėjų dovanų arogantiška šiukšlė gali tik apkaltinti komandos draugus, išvadinti apsišikusiais :D Pyzdiec šiukšlė.
Pritariu tau bet jie skirtingai nei barca kuria tai pat teisejai tempia priesininku bent realas nepapirkineja