Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Z. Zidane'as: nemanau, kad nuo rungtynių su PSG priklauso mano ateitis


Madrido "Real" komandos ir Zinedine'o Zidane'o rytoj laukia didžiausias sezono išbandymas.

Trečiadienį vakare "Real" namuose priima Paryžiaus "Saint-Germain" futbolininkus. "Baltieji" šį sezoną demonstruoja ne itin gerus rezultatus, tačiau daugelis tiki, kad ši komanda atiduos viską būtent Čempionų lygos aštuntfinalyje.

Kalbama, kad tolimesnė Z. Zidane'o ateitis ir priklauso nuo susitikimo su PSG, tačiau pats strategas apie tai negalvoja.

"Galvoju tik apie rytojaus rungtynes, o ne apie savo ateitį. Aš negaliu kontroliuoti tokių dalykų, tačiau man yra svarbiausia, kad rytoj mano komanda sužaistų geras rungtynes prieš varžovus.

Tai nėra joks finalas man. Kaip ir sakiau, tikiuosi, kad pademonstruosime gerą žaidimą, nes su tokia komanda, kurią turiu aš, išnaudojus visą jos potencialą, tikrai galima tikėtis teigiamo rezultato. Apie savo ateitį nesuku galvos, nes šiuo metu yra svarbesnių dalykų", - kalbėjo strategas.

Išgirdęs dviejų svarbiausių šių rungtynių žaidėjų palyginimus, strategas atsakė: "Tai nebus dvikova tarp Ronaldo ir Neymaro - čia žais "Real" prieš PSG. Visi puikiai matome, ką Neymaras pademonstruoja aikštėje, todėl niekas neabejoja jo sugebėjimais."

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
gud
0 8 02-13 15:31
Aš tai norėčiau, kad Zidanas Realui vadovautų bent 10 metų. Ir po 2 ČL nei kiek nestebina, kad yra duobė. Svarbu, kad nebūtų užsispyręs ir pasidarytų išvadas. Kad objektyviai pažiūrėtų, kad Benzas lavonas, kad CR šūdą mala. Kad ant suolo - puolimo potencialo beveik jokio ir t.t.
To gud
2 8 02-13 16:05
As noriu kad ji ismestu ne del to kad blogi rezultatai, bet del to kad jis nedaro visiskai jokiu isvadu.
eee
0 2 02-13 16:50
das:
Sako nemanau kad priklauso nuo rungtyniu su psg xD Px kad pries 2sav sake kad jo ateitis priklauso nuo rungtyniu su psg :D
tai ten buvo ispustas zurnalistu burbulas , netikek viskuom
Lol
0 1 02-13 15:19
Antraste tai atitinka straipsnio turini.
Neck
0 0 02-13 21:00
Greit jau pasibaigs tavo haliava plikas asile!!!...