Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

"Žalgirio" atakų banga nepaliko vilčių "Panevėžiui"

2019-09-13 22:04:47

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pergalių seriją A lygoje pratęsė iki dešimties. Lietingą penktadienio vakarą žalgiriečiai namuose 5:0 (1:0) nepasigailėjo „Panevėžio“.

Pirmajame kėlinyje Sauliaus Mikoliūno uždirbtą baudinį realizavo Victoras Perezas, o po pertraukos krito net keturi įvarčiai.

Dukart pasižymėjo jau 18 įvarčių savo sąskaitoje A lygoje turintis Tomislavas Kišas, o po kartą kamuolį į vartus siuntė Liviu Antalis ir Matas Vareika.

Straipsnio įvertinimas: 8 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (1)

Anbo
4 7 09-14 06:33
Vareika gerai sužaidė, šaunuolis Kišas, Antalis kaip visada aukštumoj.
Napalys
1 3 09-14 13:00
Pirmiausia, VŽ tikrai geriau atrodė, pelnyta jų pergalė. Kas liečia Panevėžį, reikia pripažinti, jie žaidžia dar ne VŽ ir Suduvos lygyje. Mane seniai kankina filosofinė mintis ziurink Panevezi, ką veikia komandoje Krukas, kur jo nauda? Nei griauna, nei tiksliai pasuoja, nei greitai bėga... Gal reikėtų pabandyti be jo...