"Žalgirio" ir "Atlanto" dvikovoje - triuškinama vilniečių pergalė (VIDEO)

Pirmadienį Lietuvoje tęsiasi "SMScredit.lt A lygos" 22-ojo turas, kuriame sužaistos paskutinės rungtynės.

LFF stadione ginklus surėmė čempionato grandai - Vilniaus "Žalgirio" ir Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai. Uostamiesčio ekipa svečiuose nepasipriešino vilniečiams ir nusileido rezultatu 3-0.

Pirmajame kėlinyje "Atlanto" vienuolikei pavyko atsilaikyti ir nepraleisti nei vieno įvarčio, tačiau po pertraukos į aikštę sugrįžę žalgiriečiai nepasigailėjo savo varžovo.

Pirmasis Lietuvos čempionus į priekį išvedė Linas Pilibaitis. Tas pats futbolininkas 58-ąją minutę dar kartą nuginklavo klaipėdiečių vartininką ir padidino pranašumą.

Ilgai laukti trečioje įvarčio taip pat neprireikė. 62-ąją minutę galutinį tašką šiame susitikime padėjo krašto saugas Jakubas Wilkas.

"Žalgiris" su 49 taškais užtikrintai rikiuojasi pirmoje vietoje, o "Atlantas" ir toliau išlieka penktoje vietoje.

Vilniaus "Žalgiris" 3 - 0 Klaipėdos "Atlantas"

53' [1 - 0] L.Pilibaitis

58' [2 - 0] L.Pilibaitis

62' [3 - 0] J.Wilk

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/sDcskiXySlQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>