Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Žalgirio" rungtynes stebėjo 10 kartų mažiau žiūrovų nei Marijampolėje


2018-11-08 10:05:24 A lyga

Paskutiniai A lygos turai išryškino skaudžią pirmenybių problemą - lankomumą.

Dėl prastų stadionų bei šaltų rudens vakarų savo numylėtinius arenose palaiko vis mažiau sirgalių, o ši tendencija ypač pasimatė šalies sostinėje.

Spalio mėnesio pabaigoje Vilniaus "Žalgirio" komanda liūdnai galėjo stebėti smunkantį lankomumą - rungtynėse prieš "Atlantą" ir Kauno "Stumbrą" A lygos vicečempionus palaikė vos 100 ir 300 gerbėjų.

Lapkričio mėnesis geresnių rezultatų neatnešė - mačuose prieš "Atlantą" ir "Kauno Žalgirį" arenoje apsilankė vos po 150 gerbėjų.

Visai kitokiais skaičiais gali pasigirti Marijampolės "Sūduvos" komanda.

Spalio mėnesio pabaigoje vykusias rungtynes prieš "Kauno Žalgirį" stebėjo 500, prieš "Trakus" - 700, o vakar vykusį mačą prieš "Atlantą" - net 1450 fanų.

Straipsnio įvertinimas: 8 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
kuklys
4 31 11-08 10:58
esu uzkietejes futbolo fanas is vilniaus.Bet daugiau nesilankau sitame stadione. Kodel?komanda be dvasios,kasmet pasikeicia pagrindiniai zaidejai,treneris,nera pagarbos buvusiems didvyriams pvz. cepui,media pradejo dirbti atmestinai.Tiesiog nebesinori paaukoti paaukoti puses dienos kol nusigausiu ir grisiu is uzkampyje esancio stadiono.
Gin
3 26 11-08 10:25
Pirmoje lygoje Dainava tiek fanu surenka i stadiona
Ravanelli
1 21 11-08 16:02
Žinot mano svajonė, kad einanti nuosekliai kilimo keliu, Sūduva pakartotų Liuksemburgo Dudelange pasaką. Tikiuosi taip ir bus.
Nzn
10 27 11-08 10:57
Kaltinti orų nereikėtų, tiesiog šitas klubas savo arogancija, psichiniais treneriais ir keliais alkoholikais is pietiv yra absoliučiai neįdomus darinys.
Bob
2 11 11-08 17:22
Pastebėjimas:
Žalgiris nepadaro nieko, dėl ko žiūrovui reiktų eiti į stadioną ir gaišti laiką. Informacijos nėra, komandos dvasios irgi nerasta, žaidžia idiotišku laiku ir dar daugybė priežasčių. Su žiūrovu reikia dirbti ir jį skatinti ateiti. Aš suprantu šūdkaimį kapsuką, kur daugiau kai užsidaro mašinų turgus nėra ką veikti ar Dainavą, kur dėl miesto dydžio pro stadioną vis tiek praeisi ir jeigu vyksta kažkoks kipišas, užsuki pažiūrėti.
Gyvenu Vilniuj, bet kokia svetima geda ima skaitant tokius komentarus... Darai geda Vilniuj, ne visi mes tokie kaip tu. Turiu giminiu tiek Marijampolej tiek Alytuj. Puikus miestai, puikus zmones. Normalus visur gyvens gerai, tokiems kaip tu ir Vilnius nepades