"Žalgiris" žengė didelį žingsnį ketvirto etapo link (Atnaujinta) © Eurofootball.lt
Vilniaus "Žalgiris" tęsia sėkmingą pasirodymą UEFA Intertoto taurės varžybose. S.Širmelio auklėtiniai šeštadienį vakare Graikijoje žaidė pirmąsias trečiojo etapo rungtynes su 6-ą vietą Graikijos čempionate užėmusia Atėnų "Egaleo" ekipa.

Atėnų "Egaleo" 1 - 3 Vilniaus "%c00032"
16' [0 - 1] Virmantas Lemežis
60' [0 - 2] Igoris Morinas
67' [0 - 3] Branislav Jašurek
85' [1 - 3] Prokopios Saganas

"Žalgirio" sudėtis: Leus; Paknys, Gražiūnas, Stonkus, Sorokinas (73' Tereškinas); Maksimovič, Šilo (61' Kaušpadas), Jasaitis, Jašurek (79' Dovkša); Lemežis, Morinas.

Be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų, tarp kurių buvo ir vartininkas Mindaugas Malinauskas, žaidę "Žalgirio" futbolininkai pateikė savotišką staigmeną, net 3-1 įveikę savo priešininkus Graikijoje, nors ir ne jų pačių stadione, kuriame žaisti nebuvo galima dėl UEFA standartų neatitikimo.

Žalgiriečiai išsiveržė į priekį 16-ąją minutę pasižymėjus Virmantui Lemežiui ir išlaikė persvarą iki pirmojo kėlinio pabaigos. Sužaidus valandą pranašumą padidino Igoris Morinas, o dar už septynių minučių Branislavas Jarušekas įmušė trečią kartą ir "Žalgiris" Graikijoje pirmavo prieš varžovus trijų įvarčių persvara.

Rungtynėms einant į pabaigą "Egaleo" visgi sugebėjo pelnyti paguodos įvartį, tačiau jis didesnių vilčių prieš mačą išvykoje graikams nesuteikė - jie Vilniuje atsakomosiose rungtynėse, kurios bus žaidžiamos liepos 23-ąją, turės nugalėti trijų įvarčių persvara.