Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Zidane'as paliko "Real" dėl G. Bale'o?


Pasak ispanų spaudos, Garethas Bale'as gali būti viena iš priežasčių, kodėl komandos nebetreniruoja Zinedine'as Zidane'as.

Prancūzas treniruodamas "Real" iškovojo tris Čempionų lygos titulus iš eilės. Praėjusį sezoną po pergalės prieš "Liverpool" šis baigė šį karjeros etapą ir paliko Madrido klubą.

Ispanų laikraščiai rašo, jog viena priežasčių dėl tokio sprendimo buvo Garethas Bale'as. Prieš Čempionų lygos finalą prancūzas perdavė Florentino Perezui, kad šis nori, jog Velso rinktinės lyderis paliktų Madridą.

Du G. Bale'o įvarčiai Čempionų lygos finale įtikino F. Perezą, kuris prancūzui pareiškė: "Bale'as yra geresnis už Cristiano Ronaldo, jis vienas gali nulemti rungtynes".

Zidane'as būtų mielai sutikęs parduoti Bale'ą ir už gautus pinigus įsigyti Salah, Edeną Hazardą ar Harry Kane'ą.

Straipsnio įvertinimas: 6 7

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
as
2 24 10-11 09:54
taigi mundo deportivo paleido šitą šūdgandį. Ko jūs tikitės iš katalonų - kad gerą žodį apie madridą pasakys? Man tik juokingiausia, kai ta vadinamoji žiniasklaida nusprendžia į gandų lygio naujieną įtraukti atseit citatą perezo. Man įdomu, kur jie girdėjo taip sakant Perezą - po Čempionų lygos finalo kur nors kamputyje? Vargu, nes kitu atveju tą pačią naktį jau būtų pranešę. Baisu.
...
0 18 10-11 09:50
Net neabejoju, kad nieko panašaus nebuvo. Didžiausia tikimybė mano akim, kad Zidanas matė, kas bus prieky. Ir, kad reikia komandą perstatyt iš esmės, o taip nebūna. Ypač tris kart iš eilės ČL laimėjus.
Rafa
0 5 10-11 16:15
Please baikit tuos kliedesius apie Harry Kane - kai sitas buna paminetas, iskart darosi aisku, kad credibility saltinyje ir naujienoje - kazkas link absoliutaus nulio. Gal Perezas ir Giroud svarste?
Čemodanas
4 9 10-11 09:09
oj plet, tai kam gi isleido Bale rungtynese........nusipeza ta geltona spauda. Paliko nes Perezas lopelis kritikavo Zizu nes puse sezono buvo tragiskas ispanija prakakota taure prakakota nuolat vare ant Zizu,o tas eme CL 3 kart is eiles ir spjove Perezui i veida bei isejo.....
Zd
0 2 10-11 19:51
Cia kad 3 krt laimejo cl beveik nepakeite sudeties yra pasaku pasaka nors vis tiek minimaliai keite, kaip legendinis treneris SAF darydavo, laimi ir keiti branduoli komandos, buvo raktas i sekme. Ir savo knygoj yra rases