Žudanti "Sūduvos" kontrataka padovanojo itin svarbią pergalę A lygoje

Titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ šio sezono Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo vieną iš svarbiausių pergalių.

Marijampoliečiai namuose 30-ojo turo susitikime 1:0 (0:0) palaužė ketvirtoje pozicijoje žengiantį „Trakų“ klubą.

Svečiai žaidė sau gana įprastą kamuolio kontrole paremtą žaidimą, tačiau čempionai atakavo pavojingiau, o pirmo kėlinio pabaigoje turėjo kelis puikius šansus išsiveržti į priekį.

Daug darbo turėjęs Tomas Švedkauskas itin sublizgėjo po Povilo Leimono smūgio galva. „Trakų“ vartų sargas pademonstravo įspūdingus refleksus ir išgelbėjo savo komandą.

Pačioje kėlinio pabaigoje kamuolio į savo vartus vos nepasiuntė vidurio gynėjas Kevinas Ntika Bondombe.

Svarbiu metu atsilaikę „Trakai“ gana pakiliai pradėjo antrą kėlinį. Kurį laiką pagrindinis veiksmas vyko aikštės viduryje, tačiau mačui artėjant į pabaigą aktyvesni buvo būtent svečiai.

Ivanui Kardumui teko porą sykių gelbėti komandą, kartą labai pavojingas Lajo Traore smūgis buvo blokuotas.

„Trakų“ ir Vilniaus „Žalgirio“ sirgalių apmaudui, 89-ąją minutę marijampoliečiai surengė žaibišką kontrataką ir pelnė pergalingą įvartį.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Sandro Gotalas sulaukė puikaus komandos draugo perdavimo bei nukreipė kamuolį į vartus.

Per pridėtą laiką čempionai atsilaikė bei iškovojo itin svarbią pergalę.