Europos čempionams Naujoji Zelandija vargo nesukėlė © Eurofootball.lt
Antrose sekmadienio Konfederacijų taurės turnyro A grupės rungtynėse Europos čempionė Ispanija be vargo net 5-0 sutriuškino Naująją Zelandiją bei žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link.

Priminsime, kad pirmoje šios grupės dvikovoje Pietų Afrikos Respublika ir Irakas išsiskyrė taikiai 0-0, tad ispanai jau po atidaromojo vakaro tapo vienvaldžiais lyderiais turnyrinėje lentelėje.

Vicente Del Bosque auklėtiniai į priekį išsiveržė sužaidus vos 6 minutes, kai gavęs kamuolį baudos aikštelės prieigose stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą jį pasiuntė puolėjas Fernando Torresas. Kaip paaiškėjo netrukus, tai tebuvo "Liverpool" atakų lyderio šou pradžia.

14 minutę tas pats Torresas po tikslaus Davido Villos perdavimo iš krašto į savos sąskaitą įsirašė antrą įvartį, o visuomet įspūdingą puolėjo pasiekimą - 'hattrick'ą' - įgyvendino jau 17 minutę, pasižymėdamas stipriu smūgiu galva.

Stipriausios Senojo žemyno nacionalinės komandos atakos nesiliovė ir 23 minutę tai ketvirtą kartą davė vaisių - išvengę nuošalės spąstų Joanas Capdevila bei Cescas Fabregasas iššoko praktiškai vieni prieš varžovų vartininką, ir pastarajam iš arti teliko dar kartą jį sušaudyti.

Po šio įvarčio Naujosios Zelandijos ekipa kiek atsigavo bei surengė keletą pavojingų atakų, bet antrojo kėlinio pradžioje Ispanija pelnė penktąjį įvartį.

Torresas prasiveržė kairiuoju kraštu ir skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur į jį nepataikęs gynėjas Andrew Boyensas suteikė idealų šansą iš kelių metrų pasižymėti Davidui Villai.

Naujoji Zelandija 0 - 5 Ispanija
6' [0 - 1] Fernando Torres
14' [0 - 2] Fernando Torres
17' [0 - 3] Fernando Torres
24' [0 - 4] Cesc Fabregas
48' [0 - 5] David Villa