Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (balandžio 8–14 dienos) © SIPA nuotr.

Prabėgo dar viena savaitė su Lietuvos futbolo atstovų užsienio komandose pasirodymais.

Balandžio 8 diena (pirmadienis)

Antrame Turkijos divizione Arvydas Novikovas žaidė nuo 76 minutės, o jo atstovaujama „Tuzlaspor“ išvykoje 3:0 nugalėjo „Giresunspor“ vienuolikę.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Rokas Lekiatas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Craiova 1948“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Poli lasi“ komanda.

Albanijos čempionate Juozas Lubas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Egnatia“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Erzeni“ ekipai.

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis liko ant suolo, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ išvykoje 0:2 pralaimėjo Batumio „Dinamo“.

Tomas Kalinauskas nebuvo registruotas mačui antrame Nyderlandų divizione, o jo atstovaujama „Den Bosch“ svečiuose 2:0 įveikė „Jong Ajax“ futbolininkus.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Entella“ svečiuose 0:0 sužaidė su „Pescara“.

Balandžio 9 diena (antradienis)

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė visas rungtynes ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujamas „Maribor“ namuose net 5:0 sutriuškino „Mura“. Lietuvis 71 minutę asistavo ketvirtam komandos įvarčiui.

Balandžio 10 diena (trečiadienis)

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 2:2 sužaidė su „Radomlje“ komanda.

Balandžio 11 diena (ketvirtadienis)

„Copa Sudamericana“ turnyro grupės varžybose ketvirtą tašką iškovojo „Universidad Catolica“ klubas, kur vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis. Jo komanda išvykoje nugalėjo Čilės „Union La Calera“ ekipą.

Balandžio 12 diena (penktadienis)

Indijos čempionate Fedoras Černychas žaidė nuo 63 minutės, o jo ir sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Hyderabad“ komandą.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius į aikštę žengė 81 minutę, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 2:0 nugalėjo Vracos „Botev“.

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis liko ant suolo, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ namuose 0:0 sužaidė su „Kolkheti 1913“ komanda.

Balandžio 13 diena (šeštadienis)

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Zhenis“ vienuolikę.

Italijos „Serie B“ pirmenybėse Edgaras Dubickas žaidė nuo 70 minutės ir 83 minutę įmušė įvartį, bet jo atstovaujama „FeralpiSalo“ išvykoje 1:3 pralaimėjo „Pisa“ vienuolikei.

Čekijos čempionate Nojus Vytis Audinis nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Teplice“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Mlada Boleslav“ ekipą.

Šiaurės Airijos išlikimo grupėje lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė nuo 84 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 2:1 nugalėjo „Ballymena“ komandą.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 1:4 nusileido „Saarbrucken“ futbolininkams.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Torino“ miesto derbyje namuose 0:0 sužaidė su Turino „Juventus“.

Izraelio čempionato išlikimo grupėje Emilijus Zubas žaidė visą mačą, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Hapoel Petah Tikva“ vienuolike.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ namuose 1:2 pralaimėjo „Petrolul“ komandai.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Genk“ komanda.

Balandžio 14 diena (sekmadienis)

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ svečiuose 0:4 pralaimėjo „Ceuta“ komandai.

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 3:2 nugalėjo „Radomiak“ ekipą.

Turkijos antrame divizione Arvydas Novikovas žaidė iki 55 minutės, o jo atstovaujama „Tuzlaspor“ namuose 1:1 sužaidė su „Goztepe“ ekipa.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Rokas Lekiatas žaidė visą mačą ir 57 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Craiova 1948“ ekipa išvykoje svečiuose 1:4 nusileido „Botosani“ futbolininkams.

Turkijos aukščiausioje lygoje Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ svečiuose 3:0 sutriuškino „Hatayspor“ ekipą.

Pijus Širvys Slovėnijos čempionate žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Bravo“ ekipa.

Kitame susitikime Justas Lasickas irgi žaidė visą mačą, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 3:1 nugalėjo „Domžale“ futbolininkus.

lbanijos čempionate Juozas Lubas aikštėje pasirodė per pridėtą antro kėlinio laiką, o jo atstovaujama „Egnatia“ savo aikštėje 2:1 nugalėjo „Partizani“ komandą.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė visą mačą ir 14 minutę įmušė įvartį, bet jo atstovaujama „Lamia“ svečiuose 1:3 pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ ekipai.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 1:2 pralaimėjo SPAL komandai.

Kitame mače Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Rimini“ svečiuose 0:3 pralaimėjo „Carrarese“ komandai.

Dar viename šios grupės susitikime Marius Adamonis žaidė visą mačą, bet jo atstovaujama „Perugia“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Vis Pesaro“ klubui.

Kroatijos čempionate pralaimėjimą patyrė Splito „Hajduk“ klubas, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius. Splito komanda namuose 1:2 pralaimėjo „Osijek“ ekipai.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas liko ant suolo, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Zhytomyr“ vienuolikei.

Ekvadoro čempionate tašką iškovojo „Universidad Catolica“ komanda, kur vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis. Jo komanda namuose 2:2 išsiskyrė su „Independente del Valle“ ekipa.

„Serie C“ C grupėje Titas Krapikas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ namuose 3:0 sutriuškino „Virtus Francavilla“.