Londone derbyje – „West Ham“ pažeminimas, „Aston Villa“ šventė dar vieną pergalę © Action Images via Reuters nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje įvyko kelios popietės rungtynės.

„Aston Villa“ namuose 3:1 įveikė „Bournemouth“ ekipą.

Dominicas Solanke 31-ąją minutę vedė „vyšnias“ į priekį. Prieš pertrauką „Villa“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Invidualų meistriškumą pademonstravęs Morganas Rogersas nuginklavo Neto.

Po pertraukos vėl sužibėjo Ollie Watkinsas. Jis atliko po rezultatyvų perdavimą Moussa Diaby bei Leonui Bailey, kurie nulėmė rungtynių baigtį savo įvarčiais.

Tuo metu Londono derbyje „Crystal Palace“ 5:2 sutriuškino „West Ham United“ ekipą.

„Dublį“ šeimininkų gretose įmušė Jeanas-Philippe'as Mateta, po vieną įvartį pridėjo Eze su Olise. Svečių gynėjas Emersonas įsimušė į savus vartus.