„TransINVEST“ išplėšė pergalę prieš „Kauno Žalgirį“ © lff.lt

„TOPsport A lygos“ 12-ajame ture užfiksuotas geriausias vienos komandos kėlinio benefisas. Vilniaus rajono „TransINVEST“ namuose 3:2 (0:2) palaužė „Kauno Žalgirį“.

Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai Gratas Sirgėdas puikiai išpildė baudos smūgį. Netrukus debiutantai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau sumaišties metu kamuolio į vartus pasiųsti nepavyko.

„Kauno Žalgiris“ pranašumą padvigubino 43-iąją minutę. Kairiajame krašte kamuolį gavęs Artūras Dolžnikovas prasiveržė ašprčiau vartų ir pelnė įvartį.

„TransINVEST“ ekipa atkūrė intrigą po pertraukos. 61-ąją minutę pasižymėjo puikiu baudos smūgiu išsiskyrė Linas Pilibaitis, o po 24 minučių šeimininkams šyptelėjo sėkmė.

Ernestas Stočkūnas pakėlė kampinį, Deividas Mikelionis ne itin sėkmingai atmušė kamuolį, kuris į vartus atšoko nuo Jasono Noslino nugaros.

Pergalę šeimininkai išplėšė taip pat po pakelto kampinio. Baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Misaki Sato – japonas jį pasiuntė į vartus.