"Monaco" sužaidė lygiosiomis su "Saint-Etienne", "Nice" - su "Marseille", o "Lyon" įveikė "Caen" (VIDEO)

Sekmadienį Prancūzijoje sužaisti dar trys susitikimai. Paaiškėjus jų rezultatams baigėsi 26-asis "Ligue 1" turas.

Praėjusių metų vicečempionas "Lyon" pasinaudojo dar viena "Angers" nesėkme ir nugalėjęs "Caen" pakilo į penktąją vietą. Bruno Genesio auklėtinius į pergalę vedė pirmajame kėlinyje pasižymėję Samuelis Umtiti, Alexandre'as Lacazette'as bei Maxwellas Cornet, o į Andy Delorto paguodos įvartį tiksliu smūgiu atsakė Corentinas Tolisso.

Dvikovoje tarp antrąją ir ketvirtąją pozicijas atitinkamai užimančių "Monaco" bei "Saint-Etienne" užfiksuotos lygiosios.

Namuose žaidę Sent Etjeno futbolininkai 57-ąją minutę Mustapha Bayalo Sallo dėka išsiveržė į priekį ir turėjo puikią progą priartėti prie varžovų turnyrinėje lentelėje, bet šiuos išgelbėjo likus žaisti šešias minutes iki dvikovos pabaigos pasižymėjęs snaiperis Vagneris Love.

"Monaco" išlaiko šešių taškų persvarą tiek prieš "Saint-Etienne", tiek prieš "Nice", kuris šį vakarą taip pat sužaidė lygiosiomis su "Marseille".

Nicos ekipa taip pat buvo priversta vytis savo varžovus, nes pirmajame kėlinyje įvartį pelnė Mauricio Isla. 58-ąją minutę rezultatą išlygino Valere Germainas ir abi komandos šiame apylygiai vykusiame mače daugiau nepasižymėjo.

"Lyon" 4 - 1 "Caen"

"Monaco" 1 - 1 "Saint-Etienne"

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3s31g0" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x3s31g0_all-goals-hd-saint-etienne-1-1-monaco-14-02-2016_sport" target="_blank">All Goals HD - Saint-Etienne 1-1 Monaco - 14-02...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/hamdosbetdos" target="_blank">hamdosbetdos</a></i>

"Nice" 1 - 1 "Marseille"

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3s2idz" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x3s2idz_all-goals-lyon-4-1-caen-14-02-2016_sport" target="_blank">All Goals - Lyon 4 - 1 Caen - 14-02-2016</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/bettermusibetterclife" target="_blank">bettermusibetterclife</a></i>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>