Taurės magija: 3 įvarčių pranašumą prieš „Coventry City“ vėjais paleidęs „Man Utd“ klubas – FA taurės finale © AFP nuotr.

„Manchester United“ su Eriku ten Hagu pademonstravo vieną gėdingiausių atkarpų FA taurės istorijoje, o gal net ir futbolo istorijoje, tačiau išgyventi galiausiai pavyko.

FA taurės pusfinalyje po 120 minučių žaidimo laiko „Manchester United“ 3:3 sužaidė su „Coventry City“, vienu metu turėdami net 3 įvarčių persvarą. Per 11 metrų baudinių seriją „Premier“ lygos klubas vis tik išgyveno.

11 metrų baudinių serijoje Casemiro iš pradžių nepasisekė. Po to „Coventry City“ žaidėjai O'Hare ir Benas Sheafas klydo prie žymos, o tikslūs Fernandeso ir Hojlundo smūgiai padėjo „raudoniesiems velniams“ išnešti sveiką kailį.

Rungtynėse „Manchester United“ atrodė labai užtikrintai. Scotto McTominay, Harry Maguire'o bei Bruno Fernandeso įvarčiai padėjo po 58 minučių turėti 3 įvarčių persvarą.

„Coventry City“ antroje rungtynių pusėje surengė neįtikėtiną sugrįžimą. 71-ąją minutę pasižymėjo Ellisas Simmsas, už 8 minučių rezultatą švelnino Callumas O'Hare. Galiausiai tikslus Haji Wrighto 11 metrų baudinys per pridėtą laiką išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo pabaigoje atrodė, jog įvyko stebuklas. Victoras Torpas pasiuntė kamuolį į vartus, „Coventry City“ jau pradėjo švęsti, bet VAR fiksavo nuošalę.

„Coventry City“ labai dramatiškai pateko ir į FA taurės pusfinalį. Ketvirtfinalyje jie 3:2 įveikė „Wolves“ po įvarčių per pridėtą laiką. „Championship“ pirmenybėse šis klubas užima 8 vietą.

FA taurės finale „Manchester United“ žais su „Manchester City“. Tai bus praeitų metų finalo pakartojimas.

• Manchester United 777

Man gėda, ir gaila coventre city vaikų...

• 45
  • D.

Čia grynai šias rungtynes gali net įtart lažybomis. 3:0 Laimint Man United, spėju ypatingai buvo dideli kofai 70minutę. 😀 Arba čia buvo kišimas po autobusu trenerį eilinį kart. Prieš rungtynes buvo pasirodę naujienų, kad Ten Haag ir pats gali išeit su akivaizdžiais žaidėjų užkulsiniais žaidimais. Casemiro su Bissaka eilinį kart lošia priešininkams, ne savo komandai. Casemiro panenka baudinių serijoje idiotiškas sprendimas, o Bissaka eilinį kart 90+ minute uždirba baudinį. Pagarba Coventry, parodė pavyzdį kaip iš širdies kovot reik. Kaip Man Utd fanui liūdna. Valymas žaidėjų būtinas, nors tai jau sakoma daug metų, bet Glazeriams tai nesvarbu.

• 24
  • Chichaboy

Šito sezono United net su 5 įvarčių persvarą negarantuotu ramios rungtynių baigties. Tikiuosi seras Alexas nežiūri sitos parodijos, nesinori tokiai legendai širdies smūgio dėl tokios s.. krūvos žaidimo

• 13
  • ROPE22
    55555

Butu nelaimeja treneriuj out

Tai ir dabar OUT. Visas sezonas vientisa tragedija. Ir ne rezultatai čia svarbiausia, o žaidimas apie nieką

• 11
  • bet...

Varchester issigelbejo po gedingo zaidimo .Ir tokia s... komanda zais finale? .Apsurdas ir tiek

• Priminsiu tik kad

kaltas Ronaldo, nes nepresino eilini karta. Slove ETH - "geriausia, kas galejo nutikti MU po SAF"

• -1
  • ROPE22
    Ghhmm

Ka reiškia apie nieka? Žaidė, pirmavo 3-0. Pažiūrėk praeitų varžybų rezultatus, visur goalu prispirta, bet praleista daug ir per grubias klaidas. Problema gynyba, atakavime progresas akivaizdus, matosi, kad stengiasi.

Na taip. Žaidė, pirmavo 3-0... Iki 70 min. O kas tada. Nuo Champioshipo komandos sugeba prasileisti 3, o nuo ketvirto išgelbėjo milimetrinė nuošalė. Vietoj to, kad kontroliuotų rungtynių tempą, veliasi į begalvį lakstymą nuo vartų iki vartų... Tiesiog kaip pasiseks. Šį kartą pasisekė, o su Chelsea ne...