"Bundesliga": "Borussia" startavo pergale, "Schalke" - pralaimėjimu (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijoje tęsėsi „Bundesliga“ pirmojo turo dvikovos. Sėkmingai sezoną pradėjo „Borussia“, namuose iškovodama pirmąją sezono pergalę.

Dortmundo futbolininkai „Mainz“ palaužė iškovodami pergalę rezultatu 2-1. Pierre-Emericko Aubameyango du įvarčiai leido „Borussia“ pirmauti dviejų įvarčių skirtumu, o jau per pridėtą laiką pelnytas Yoshinori Muto įvartis galutinės rungtynių baigties nepakeitė.

Pralaimėjimu sezoną pradėjo „Schalke“ ekipa, kuri išvykoje 0-1 pralaimėjo prieš „Eintracht“. Pergalingą rungtynių įvartį dar 13 susitikimo minutę pelnė Alexanderis Meieris, kuris antrąjame kėlinyje nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio. „Schalke“ klubui nepadėjo ir tai, kad nuo 79-osios minutės jie aikštėje turėjo vienu žaidėju daugiau.

„Koln“ nepaisant itin prastų oro sąlygų, dėl kurių rungtynės 55-ąją minutę buvo nutrauktos dešimčiai minučių, namuose sezoną pradėjo pergalingai, 2-0 nugalėdami „Darmstadt“ komandą.

Sėkmingai sezoną pradėjo ir „Wolfsburg“ ekipa, kuri išvykoje 2-0 nugalėjo „Augsburg“ klubą. Tuo tarpu „Hamburger“ ir „Ilgolstadt“ dvikova pasibaigė lygiosiomis 1-1.

Paskutiniame šeštadienio susitikime „Gladbach“ 2-1 įveikė „Bayer“.

Koln“ 2 – 0 „Darmstadt“

11' [1 – 0] M. Risse
61' [2 – 0] A. Modeste

„Augsburg“ 0 – 2 „Wolfsburg

35' [0 – 1] D. Didavi
89' [0 – 2] R. Rodriguez

Borussia“ 2 – 1 „Mainz“

17' [1 – 0] P. Aubameyang
89' [2 – 0] P. Aubameyang (iš 11m. baudinio)
90+2' [2 – 1] Y. Muto

Eintracht“ 1 – 0 „Schalke“

13' [1 – 0] A. Meier

68' A. Meier („Eintracht“) nerealizavo 11 m. baudinio
79' M. Hector („Eintracht“) pašalintas iš aikštės

„Hamburger“ 1 – 1 „Ingolstadt“

30' [1 – 0] B. Wood
79' [1 – 1] L. Hinterseer

Gladbach“ 2 – 1 „Bayer“

45+1' [1 – 0] A. Hahn
79' [1 – 1] J. Pohjanpalo
85' [2 – 1] L. Stindl