ČL: septyni "Liverpool" įvarčiai, pirmasis "Man City" sezono pralaimėjimas ir iškritusi "Napoli" ekipa (VIDEO)

Šį vakarą baigėsi Čempionų lygos grupių etapo kovos, o paskutines savo dvikovas sužaidė E-H grupių komandos, po kurių yra aiškios visos 16 atkrintamųjų varžybų dalyvės.

Triuškinamą pergalę 7:0 iškovojo „Liverpool“ ir E grupę laimėjo komanda, kuri rungtynėse dėl patekimo į kitą etapą nepasigailėjo „Spartak“ ekipos.

Svečiams iš Rusijos nieko gero nežadėjo jau mačo pradžia: ketvirtą minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo Philippe Coutinho. Netrukus į „Spartak“ vartus krito dar du įvarčiai, o rezultatas jau 20 minutę buvo 3:0, kai antrą kartą pasižymėjo P. Coutinho bei vieną įvartį pridėjo Roberto Firmino.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai sustoti nesiruošė ir antroje rungtynių dalyje, kėlinį pradėdami Sadio Mane pirmuoju tiksliu rungtynių smūgiu, bei P. Coutinho „hat-trickų“. Galiausiai tašką rungtynėse padėjo mačo pabaigoje šeštą ir septintą komandos įvarčius pelnę S. Mane bei Mohamedas Salah.

Kitose šios grupės rungtynėse „Maribor“ buvo arti pirmosios pergalės šio sezono Čempionų lygoje, tačiau nesugebėjo išlaikyti vieno įvarčio pranašumo bei sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sevilla“. Šeimininkai 10 minutę po Marcoso Tavareso įvarčio įsiveržė į priekį, tačiau 75-ąją minutę rezultatą išlygino Ganso.

F grupėje pirmąją nesėkmę sezone patyrė „Manchester City“, kuri išvykoje 1:2 nusileido „Shakhtar“ klubui, kuris pateko į kitą turnyro etapą, už borto palikdamas „Napoli“, kuri taip pat 1:2 pralaimėjo „Feyenoord“ klubui.

Pagrindiniems žaidėjams poilsio suteikusi „Man City“ į aikštę išleido iš 17-metį Philą Fodeną, o pralaimėjimą jiems lėmė pirmąjame kėlinyje pelnyti Bernardo bei Ismaily įvarčiai. Rezultatą „miestiečiams“ jau per pridėtą laiką sušvelnino po keitimo aikštėje pasirodęs ir 11 metrų baudinį realizavęs Sergio Aguero.

Tuo tarpu „Napoli“ savo rungtynes Olandijoje pradėjo pakiliai jau antrąją minutę pelnydami įvartį, kai pasižymėjo Piotras Zielinskis. Visgi, sužaidus 33 minutes rezultatą išlygino Nicolai‘us Jorgensenas, o susitikimo pabaigoje net ir likusi mažumoje „Feyenoord“ per pridėtą laiką sugebėjo pelnyti ir pergalingą įvartį, kurio autorius Jeremiahas St Juste.

G grupėje pirmąją vietą jau anksčiau užsitikrinusi „Besiktas“ komanda išvykoje 2:1 palaužė „RB Leipzig“ klubą. Turkai 10-ąją minutę po Alvaro Negredo realizuoto vienuolikos metrų baudinio pirmavo, bet Naby Keita 87-ąją minutę buvo išlyginęs mačo rezultatą. Pergalę „Besiktas“ sugebėjo išplėšti paskutinę susitikimo minutę, kai pasižymėjo Andersonas Talisca.

Kitose šios grupės rungtynėse, kuriose neapsieita ir be muštynių, „Porto“ 5:2 įveikė „Monaco“. Nuo pat susitikimo pradžios situaciją kontroliavo Portugalijos klubas, kuris jau po pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių persvarą. Beje, 38-ąją minutę abi komandos liko dešimtyje, kai tarpusavyje susikibę Felipe ir Rachidas Ghezzalis prieš save išvydo po raudoną kortelę.

Nieko nebelėmusiose H grupės rungtynėse Madrido „Real“ 3:2 palaužė į Europos lygą keliaujančią „Borussia“ komandą.

Šeimininkai jau 12 minutę po Borja Mayoralio ir Cristiano Ronaldo įvarčių pirmavo 2:0, bet į rungtynes Dortmundo klubą grąžino du Pierre-Emericko Aubameyango įvarčiai 43 ir 49 minutėmis.

Pranašumą susigrąžinti „Real“ sugebėjo jau 81-ąją minutę, kai pergalingą įvartį pelnė Lucasas Vazquezas.

Jau anksčiau šioje grupėje pirmą vietą užsitikrinusi „Tottenham Hotspur“ pasinaudojo proga ir leido pailsėti savo svarbiausiems žaidėjams, tačiau tai jiems nesutrukdė 3:0 sutriuškinti „APOEL“ klubo.

Visi rezultatai:

E grupė:

Liverpool“ 7 : 0 „Spartak“
4' [1 - 0] P. Coutinho (iš 11m. baudinio)
15' [2 - 0] P. Coutinho
19' [3 - 0] R. Firmino
47' [4 - 0] S. Mane
50' [5 - 0] P. Coutinho
76' [6 - 0] S. Mane
86' [7 - 0] M. Salah

„Maribor“ 1 : 1 „Sevilla“
4' [1 - 0] M. Tavares
75' [1 - 1] Ganso

F grupė:

Feyenoord“ 2 : 1 „Napoli“
2' [0 - 1] P. Zielinski
33' [1 - 1] N. Jorgensen
90+1' [2 - 1] J. St Juste

83' T. Vilhena („Feyenoord“) pašalintas iš aikštės

Shakhtar“ 2 : 1 „Manchester City“
26' [1 - 0] Bernard
32' [2 - 0] Ismaily
90+2' [2 - 1] S. Aguero (iš 11 m. baudinio)

G grupė:

Porto“ 5 : 2 „Monaco“
9' [1 - 0] V. Aboubakar
33' [2 - 0] V. Aboubakar
45' [3 - 0] Y. Brahimi
61' [3 - 1] K. Glik (iš 11m. baudinio)
65' [4 - 1] A. Telles
78' [4 - 2] R. Falcao
88' [5 - 2] T. Soares

38' Felipe („Porto“) ir R. Ghazzal („Monaco“) pašalinti iš aikštės

„RB Leipzig“ 1 : 2 „Besiktas
10' [0 - 1] A. Negredo (iš 11m. baudinio)
87' [1 - 1] N. Keita
90' [1 - 2] A. Talisca

H grupė:

Real“ 3 : 2 „Borussia“
8' [1 - 0] B. Mayoral
12' [2 - 0] C. Ronaldo
43' [2 - 1] P. Aubameyang
49' [2 - 2] P. Aubameyang
81' [3 - 2] L. Vazquez

Tottenham Hotspur“ 3 : 0 „APOEL“
20' [1 - 0] F. Llorente
37' [2 - 0] Son Heung-Min
80' [3 - 0] G. N‘Koudou