• Ne, dabartinė sistema yra puiki, o permainos nusmukdytų pirmenybių lygį
  • Neturiu nuomonės

Ispanijoje - Paulinho dublis ir nerealizuotas L. Messi baudinys (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 16-ojo turo rungtynės.

Rimtai į titulą nusitaikiusi "Barcelona" namuose priėmė La Korunjos "Deportivo". Katalonai sunkumų neturėjo - varžovus sutriuškino rezultatu 4-0.

29-ąją minutę Luisas Suarezas išvedė "Barca" į priekį. Pranašumą kėlinio pabaigoje padidino Paulinho, o antrojo kėlinio pradžioje varžovų triuškinimą pradėjo tas pats L. Suarezas.

75-ąją minutę šioje dvikovoje buvo padėtas galutinis taškas - Paulinho pasiekė savo dublį ir kartu su L. Suarezu pelnė po du įvarčius šioje akistatoje.

Lionelis Messi 70-ąją minutę turėjo idealią progą taip pat pasižymėti, tačiau argentiniečio taikiklis šiandien nebuvo sureguliuotas - jis nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Barcelona" po pergalės prieš artimiausius persekiotojus įgijo šešių taškų pranašumą. Katalonams ši pergalė buvo itin svarbi, nes kitą savaitgalį lauks "El Clasico" dvikova "Santiago Bernabeu" stadione.

Likusios dvikovos baigėsi minimaliomis "Girona" ir "Villarreal" pergalėmis, o "Las Palmas" išplėšė lygiąsias prieš Barselonos "Espanyol".

"Barcelona" 4 - 0 "Deportivo"
29' [1 - 0] L. Suarez
41' [2 - 0] Paulinho
47' [3 - 0] L. Suarez
75' [4 - 0] Paulinho
70' L. Messi ("Barca") nerealizavo 11 m. baudinio

"Girona" 1 - 0 "Getafe"
5' [1 - 0] C. Stuani

"Celta" 0 - 1 "Villarreal"
34' [0 - 2] P. Fornals

"Las Palmas" 2 - 2 "Espanyol"
19' [0 - 1] G. Moreno
41' [0 - 2] G. Moreno
80' [1 - 2] L. Remy
89' [2 - 2] J. Calleri
90+5' J. Viera ("Las Palmas") nerealizavo 11 m. baudinio

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Apie
2017-12-18 00:55
3 32
Teko stebet rungtynes stadione. Absoliuciai visas zaidimas grindziamas per messi. O Jis be abejo nuostabus. Kiekvienas prisilietimas, reali gresme varzovams. Super rungtynes, nuostabu stebeti futbolo virtuozo pasirodyma.
2 25
si sezona- 16 kartu pataikytas skersinis, ble kazkas ziauraus.. fc vilnius brace, teisejai VEL nupiso banke is barcos nors kamuolys kirto linija, alba nuostabus, paco out 3 savaitem gaila, lauksim el clasico, zinant barca +8tsk nuo realo ir paco iskritima manau bus 4-4-2 schema.
gud
2017-12-18 10:03
0 18
Turiu pripažint, Valverde dirba nuostabiai. Barca įgavo naują veidą ir atrodo naujo kvėpavimo. El Classico gali būt įdomus - vienok Barca žaidžia labai užsivedę, šluoja visus iš eilės. Problema, kad beveik viskas eina per Messi, prie jo vėl prilipdžius pvz. Mateo žaidimas gali pradėt strigt. O Realas, paskutiniu metu pripratęs prie labai sunkių varžybų. Nors palaikau Realą, manau Barca šitą el classico turi daugiau šansų laimėt. Kas liečia vakarykštes varžybas, turiu atsiimt visą stūmimą ant Paulinho, atrodė puikiai. Golai, gal neypatingi, bet pozicionavimas savęs aikštėj - nuostabus. P.S. Penalkes tai jau reiktų kažkam kitam mušt. Ir štangas tai 100proc. persidažyt reiks.