Visos rungtynės
Ar A lygoje reikėtų didinti komandų skaičių?
  • Būtinai, nes dabartinė sistema - neįdomi. Ekipų skaičių reikėtų bent padvigubinti ir įvesti du ratus
  • Ne, dabartinė sistema yra puiki, o permainos nusmukdytų pirmenybių lygį
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Liverpool" klube daugiau žaisti nebenorintis P. Coutinho - viena koja "Barcoje"


Anglijos ir Ispanijos žiniasklaidoje netyla kalbos, kad jau artimiausiu metu bus sumuštas dar vienas žiemos transferų rekordas.

Katalonijos dienraščiai trimituoja, kad "Barcelona" yra labai arti susitarimo su "Liverpool" dėl Philippe Coutinho įsigijimo. Teigiama, kad patys "raudonieji" į kalbas jau leidžiasi kur kas lengviau nei tai darė vasarą, kai katalonai jau tada norėjo pasirašyti sutartį su futbolininku.

Vis dėlto "Liverpool" nebelaikys futbolininko per prievartą ir leis išvykti. "Sport" informuoja, kad P. Coutinho daugiau nebepasirodys aikštėje vilkėdamas "raudonųjų" marškinėlius.

"Liverpool" ekipos penktadienį laukia Anglijos lygos taurės pusfinalio rungtynės prieš "Everton", tačiau jau dabar yra nurodyta, kad brazilas nežais dėl smulkios traumos. Žiniasklaidos teigimu, tai nėra visiškai tiesa, mat futbolininkas pats nurodė daugiau nebevilkėsiantis šio klubo aprangos.

"Barcelona" šiuo transferu visiškai sudrebins žaidėjų perėjimų langą - už P. Coutinho katalonais privalės pakloti 140 mln. eurų, o į sandorį taip pat bus įtraukti dar papildomi 40 mln. eurų priklausomai nuo žaidėjo pasiektų rezultatų.

Tokiu atveju P. Coutinho taptų ne tik brangiausių visų laikų žiemos transferų lango žaidėju, bet ir antru visų laikų brangiausiu planetos futbolininku.

Vienintelė problema yra tai, jog P. Coutinho atvykęs į "Barca" šią žiemą jiems negalėtų padėti UEFA Čempionų lygos turnyre - futbolininkas jau šį sezoną yra užregistruotas su "Liverpool".

Straipsnio įvertinimas: 11 8

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Protuoliams
2018-01-02 19:13
3 38
Cia jums ne kompu zaist fifa. Cia realus pasaulis, kur zmogus turi priprast prie sistemos, priprast prie zmoniu, zaidimo stiliaus. Lb gerai, kad ziema perka. Jei negaus traumu, sekmingai isilies i graju, kita sezona Barca tures puikia ataka. Tas pats ir del dembele.
Fanas
2018-01-02 18:26
6 41
Nu ir kas, kad nezais UCL? Pataupys protingai Iniesta/Messi/Suarez UCL grajama ir leis Coutinho lost 100% La Liga rungtyniu.
LFC
2018-01-02 17:20
7 25
Thomas Lemar turbut paims kaip pamaina
Awa
2018-01-02 17:36
4 21
Galetu vasara isvykti, butu Liverpool geriau
k
2018-01-02 18:19
4 19
smirda klausytis