PSG sutriuškino "Bayern", "Chelsea" pasiekė dramatišką pergalę Madride (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios A-D grupių antrojo etapo rungtynės.

Intriguojanti akistata įvyko Prancūzijos sostinėje, kur vietos Paryžiaus "Saint-Germain" susitiko su Miuncheno "Bayern". Bavarai neatsilaikė prieš neįtikėtinai pavojingą PSG puolimą - patyrė pralaimėjimą rezultatu 0-3.

Rungtynės prasidėjo itin greitu įvarčiu - po nuostabaus Neymaro reido perdavimo iš savo tautiečio sulaukęs Dani Alvesas tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Po praleisto įvarčio bavarai demonstravo grėsmingą žaidimą - kontroliavo kamuolį, kūrė pavojingas progas ir kėlė daugybę kampinių, tačiau rezultato tai neatnešė.

PSG 31-ąją minutę pranašumą padidino iki dviejų įvarčių - įspūdingą įvartį po Kyliano Mbappe perdavimo pelnė Edinsonas Cavani, nepalikęs jokių šansų Svenui Ulreichui.

Antrajame kėlinyje "Bayern" taip nežaidė itin prasto futbolo, tačiau bavarai nesugebėjo išpildyti savo sukurtų progų.

Galutinį tašką, kuris reiškė "Bayern" sutriuškinimą, 63-ąją minutę padėjo Neymaras.

Šioje grupėje kitos rungtynės tarp Briuselio "Anderlecht" ir Glazgo "Celtic" baigėsi identiška škotų pergale.

Taip pat intriguojančios rungtynės įvyko Madride, kur savo naujajame stadione "Atletico" priėmė Londono "Chelsea" futbolininkus.

Antoine'as Griezmannas pirmojo kėlinio pabaigoje buvo išvedęs šeimininkus į priekį, tačiau itin sėkmingas antrasis kėlinys "Chelsea" ekipai leido džiaugtis pergale.

Pirmiausia, rezultatą smūgiu galva išlygino Alvaro Morata, o dramatišką pergalingą įvartį paskutinę rungtynių minutę pasiekė Michy Batshuayi.

Tris taškus į savo sąskaitą D grupėje taip pat įsirašė "Barcelona" ir Turino "Juventus" komandos. Dar kitos dvikovos baigėsi "Roma", "Basel" ir "Manchester United" pergalėmis.

A grupės

"Basel" 5 - 0 "Benfica"
2' [1 - 0] M. Lang
20' [2 - 0] D. Oberlin
59' [3 - 0] R. van Wolfswinkel (11 m. baudinys)
69' [4 - 0] D. Oberlin
76' [5 - 0] B. Riveros
63' A. Almeida ("Benfica") pašalintas iš aikštės

CSKA 1 - 4 "Man Utd"
4' [0 - 1] R. Lukaku
19' [0 - 2] A. Martial (11 m. baudinys)
27' [0 - 3] R. Lukaku
57' [0 - 4] H. Mkhitaryan
90' [1 - 4] K. Kuchaev

B grupė

"Anderlecht" 0 - 3 "Celtic"
38' [0 - 1] L. Griffiths
50' [0 - 2] S. Kara (į savus vartus)
90+3' [0 - 3] S. Sinclair

PSG 3 - 0 "Bayern"
2' [1 - 0] D. Alves
31' [2 - 0] E. Cavani
63' [3 - 0] Neymar

C grupė

"Qarabag" 1 - 2 "Roma"
7' [0 - 1] K. Manolas
15' [0 - 2] E. Džeko
28' [1 - 2] P. Henrique

"Atletico" 1 - 2 "Chelsea"
40' [1 - 0] A. Griezmann (11 m. baudinys)
60' [1 - 1] A. Morata
90+4' [1 - 2] M. Batshuayi

D grupė

"Juventus" 2 - 0 "Olympiakos"
69' [1 - 0] G. Higuain
80' [2 - 0] M. Mandžukič

"Sporting" 0 - 1 "Barcelona"
49' [0 - 1] S. Coates (į savus vartus)