Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Sporto analitikas apie: svarbiausius patarimus lažinantis, Lietuvos futbolo piramidę ir uždarbį (VIDEO)


2017-10-17 17:29:10 La Liga Premier League Čempionų Lyga

lažybų pragyventi sunku, tačiau įmanoma. Savo sukaupta patirtimi su lankomiausio šalies futbolo portalo "EuroFootball.lt" lankytojais pasidalino vienas sėkmingiausių Lietuvos sporto analitikų Deividas Snapkauskas, kuris internete geriau žinomas VicenteR slapyvardžiu.

Specialistas taip pat dirba vaikų futbolo treneriu bei yra pagrindinis Lošėjų asociacijos iniciatorius ir steigėjas.

Pristatome pirmąją interviu dalį, kurioje D.Snapkauskas atsakė į futbolo gerbėjų klausimus apie pasiūlymus dirbti bukmekeriu, Lietuvos futbolo piramidę, prasilošius asmenis ir pateikė du svarbiausius patarimus, kurie padės bent kurį laiką išlaikyti teigiamą balansą.

"Nesu sulaukęs pasiūlymų dirbti lažybų bendrovėse. Ko gero, pagrindinė priežastis yra ta, kad jos mane labai gerai pažįsta ir turi informacijos, kokiomis pinigų sumomis statau ir kiek uždirbu.

Lažybų bendrovės man gali pasiūlyti nedidelį atlyginimą ir darbą naktimis, tuo tarpu kai aš per vieną sėkmingą mėnesį galiu uždirbti tiek, kiek jos man sumokėtų per visus metus. Taip pat ir turiu daug laisvo laiko", - sakė sporto analitikas.

Asociacijos vadovas kritiškai atsiliepė apie Lietuvos bendrovių bandymus neleisti lažintis sėkmingiems lošėjams.

"Laiminčio lošėjo apribojimas yra kova su vėjo malūnais. Kol yra lažybų bendrovė, tol joje bus galima ir pastatyti.

Man yra uždrausta statyti Lietuvos bendrovėse, tačiau tai nereiškia, kad aš ten nestatau - yra kitų būtų išvengti apribojimų", - teigė D.Snapkauskas.

"Kasdien atlieku labai daug statymų, įskaičiuojant ir "Live" pasiūlą. Jei randu dėmesio vertą įvykį, tuomet ir statau. Negalvoju, jog jei šiandien esu atlikęs 20 statymų, verta sustoti."

Daugiau žiūrėkite video interviu:

VicenteR - ilgametis STATYMAI.com puslapio bendruomenės narys ir ekspertas, kuris jau ne vienerius metus sėkmingai gyvena iš sporto lažybų. VicenteR taip pat yra ir jaunųjų futbolininkų treneris. Nepaisant to, šis žmogus šiais metais tapo pagrindiniu lošėjų asociacijos iniciatoriumi ir steigėju. Lošėjų asociacija prieš keletą dienų žengė pirmuosius tvirtesnius žingsnius bei bendradarbiaudami su "Lietuvos ryto" televizija parengė reportažą apie lažybas ir jų užkulisius.

Straipsnio įvertinimas: 11 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

bauda jum
2017-10-17 18:05
5 24
Nemanau, kad yra gerai, dalintis tokiais patarimais apie lazybas ir skatinti jas, zinant kiek cia vaiku ir kvailiu lankosi.. Kitose salyse netgi bauda galite gauti.Vistiek praktiskai kiekvienas pralos, nes tuo reikia labai rimtai uzsiimti ir skirti beveik visa savo laika.. O ta padaryti praktiskai vienetai gali padaryti.
2017-10-18 18:33
0 3
Atsakymas į "Goblinas komentarą
:D Sporto analitikas :D Zmogus priklausomas nuo lazybu (nesvarbu,kad pelna nesa,bet jis yra priklausomas) Zinote kokia geriausia reklama ?! Geriausia reklama yra buka,bet tuo paciu istringanti zmoniu galvose del bukumo, taciau tikslas buna pasiektas. Statymai.com puslapis yra geriausias pagalbininkas Lazybu Organizatoriams,o tokie losejai kaip VincenteR yra labai geras traukos objektas kadangi savo sekmes istorija ir savo statymus dalinasi viesai tokiu budu jis pritraukia zmones losti !!!! Paskaiciuota jog vos iki 2% loseju yra sekmingi. Tai isivaziduokite kai toks zmogus pritraukia 1000 sekeju ir itraukia juos i lazybas kas labiausiai laimi......... man juokinga kai jis aiskina jog kovoja pries lazybininkus tai kokia cia kova kai pats simtais atveda prasilosti zmoniu lazybininkams su savo statymu dalinimuosi......kad ikure asociacija ir bando duot per skura bei inesti tvarkos ir objektyvumo yra pagirtina taciau siulyciau jums ponas VincenteR nebesidalint staymais, nepardavinet ju ir kitiems pliusuojantiems losejams lygiai ta pati reiktu daryt, pliusuokite jus sau savo uzdarame rate bendraukite nes jusu viesas demonstravimas gero gyvenimo is lazybu prie blogo gyvenimo priveda simtus gal tukstancius zmoniu... cia patarle is kitos puses tiktu: Gesinat lauza malkomis...Sekmes kovoje.
daug visko prirasyta i pievas,todel atsakysiu. del mano priklausomybes. http://www.psichiatrai.lt/info/Priklausomybe_nuo_azartiniu_zaidimu.pdf ka tik atlikau si nesudetinga testa.niekada nesu skolinesis pinigu losimu,nesu nieko pardaes kad gauti pinigu losimui,losimas nedaro neigiamo poveikio mano reputacijai ir aplinkai,artimieji man nera niekada sake jog per daug losiu,del losimo nepablogejo mano miegas ir is visi kiti atsakymai i klausimus yra ne,todel vien tai jog as pragyvenu is losimo,nereiskia nereiskia kad as esu nuo jo priklausomas.nebent ir pvz degtines gamintojas yra alkoholikas o gyvuliu daktaras yra zoofilas..taip aisku galvoti galima,bet nereiskia kad taip yra.. Apie tai jog pritraukiu zmones losti.. velgi didelis kliedesys,nes norint kazka kazkur pritraukti,reikia atlikti atitinkamus veiksmus.jei as eiciau i mokyklas ir sakyciau vaikai loskit,tada taip,jei as eiciau i baldu fabrikus,ir sakyciau,vyrai po darbo ne alu gerkit,o eikit losti,tada taip,sutikciau jog as bandau kazka i traukti..Bet as kalbu ir rasau tik ten,t.y. tokioje sucialineje erdveje,kur susirinke zmones jau ir taip losia.supranti skirtuma?nepriklausomai nuo to as kalbu ir rasau,zmones kurie yra prisiregistrave lazybu portaluose jau losia ir patys be mano isikisimo..nei vienas nelosiantis zmogus nezinotu kas yra vicenteR ir jam net nebutu idomu manes klausyti.Ar yra blogai kad as kalbu zmonems kurie jau losia,kad jie lostu atsakingai,kad zinotu jog jei prades laimeti jiems lost niekas neleis,ir kitas losimo blogybes? sakai pagalba kontoroms nes atvedu tusktancius..Yra labai geras mano video pavadinimu "tonybet reidas".jie man uzdejo lazybu punkte apribojima iki 50centu ir man pavyko nufilmuoti kaip as bandau pastatyti tuos 50centu.kai video isplito daugelis loseju pasipiktino ir buvo tokiu rase jog ketino atsidaryti saskaita tonybet,bet dabar to nedarys.jie suprato kad losimas lietuvoje yra visiskai nesaziningas nes tau leis losti tik tuo atveju jeigu tu pralosi.butent tai yra pagrindine mano zinia ir kai kas ja supranta.ir jeigu tu nesupranti kas yra skatinimas losti,tai as tau duosiu gera pvz:pilnas facebookas "losimo expertu" kurie sako "turiu super statyma,bet jis tik tonybet pasiuloje,susikurk paskyra ir parasyk man,gausi statyma"...arba "isinesk i saskaita 30eu ir gauk 100 sukimu nemokamai"...jauti skrituma?kazkas sako eik daryk gauk,o as sakau,neik nedaryk,nes jei is tikro gausi,tada tau sakys negalima... losti as niekada neskatinu neskatinu ir neskatinsiu,taciau jei jau zmogus losia,tai as jauciu pareiga ir pasakyti jam kas bus,jei jis netycia prades laimeti
2017-10-17 20:46
1 4
Atsakymas į "bauda jum komentarą
Nemanau, kad yra gerai, dalintis tokiais patarimais apie lazybas ir skatinti jas, zinant kiek cia vaiku ir kvailiu lankosi.. Kitose salyse netgi bauda galite gauti.Vistiek praktiskai kiekvienas pralos, nes tuo reikia labai rimtai uzsiimti ir skirti beveik visa savo laika.. O ta padaryti praktiskai vienetai gali padaryti.
Tik per švietimą į aiškumą ir skaidrumą įmanoma. Kad apie seksą mokykloje nemokina, tai galvoji vaikai nesusigaudys ar kitų vartojamų ar leidžiamų dalykų? O švietimą matydami vaikų tėvai, galbūt pradės kažką stebėti ir pasidomėti. Kaip visada atrodo geriau stručio galvą Lietuvoje į smėlį ir tylėti, neišsišokti..
Aliosa
2017-10-17 18:39
1 4
Atsakymas į "x komentarą
Nieko daug naujo nesužinojau, bet neblogas interviu, ačiū.
Tai cia tik pirma dalis dar, reikejo klaust klausimu kai visi galejo
Goblinas
2017-10-18 08:10
4 5
Sporto analitikas Zmogus priklausomas nuo lazybu (nesvarbu,kad pelna nesa,bet jis yra priklausomas) Zinote kokia geriausia reklama ?! Geriausia reklama yra buka,bet tuo paciu istringanti zmoniu galvose del bukumo, taciau tikslas buna pasiektas. Statymai.com puslapis yra geriausias pagalbininkas Lazybu Organizatoriams,o tokie losejai kaip VincenteR yra labai geras traukos objektas kadangi savo sekmes istorija ir savo statymus dalinasi viesai tokiu budu jis pritraukia zmones losti !!!! Paskaiciuota jog vos iki 2% loseju yra sekmingi. Tai isivaziduokite kai toks zmogus pritraukia 1000 sekeju ir itraukia juos i lazybas kas labiausiai laimi......... man juokinga kai jis aiskina jog kovoja pries lazybininkus tai kokia cia kova kai pats simtais atveda prasilosti zmoniu lazybininkams su savo statymu dalinimuosi......kad ikure asociacija ir bando duot per skura bei inesti tvarkos ir objektyvumo yra pagirtina taciau siulyciau jums ponas VincenteR nebesidalint staymais, nepardavinet ju ir kitiems pliusuojantiems losejams lygiai ta pati reiktu daryt, pliusuokite jus sau savo uzdarame rate bendraukite nes jusu viesas demonstravimas gero gyvenimo is lazybu prie blogo gyvenimo priveda simtus gal tukstancius zmoniu... cia patarle is kitos puses tiktu: Gesinat lauza malkomis...Sekmes kovoje.