Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sūduva" savo uždarbiu jau dabar dvigubai pralenkė garsiausią šalies krepšinio klubą


2017-08-03 02:06:58 Europos lyga

Europos lygos sensacija tapusi Marijampolės "Sūduva" jau įveikė tris klubus ir laukia paskutinio varžovo kovojant dėl vietos turnyro grupių etape.

Nepaisant būsimų rungtynių baigties, Vladimiro Čeburino treniruojama komanda jau dabar susižėrė įspūdingą sumą pinigų.

Vien žaidimas pirmajame etape suvalkiečiams garantavo 215 tūkst., antrajame - 225 tūkst., trečiajame - 235 tūkst., ketvirtajame - 245 tūkst. eurų.

Nesunku suskaičiuoti, kad įspūdingą žygį surengę "Sūduvos" žaidėjai klubo kasą papildė 920 tūkst. eurų.

Tai - kone dvigubai nei garsiausias šalies krepšinio klubas Kauno "Žalgiris" užsidirbo per visą praėjusį Eurolygos sezoną.

Kauniečiams reikėjo iškovoti net 14 pergalių, kad gautų 518 tūkst. eurų.

Jei "Sūduvai" pavyktų peržengti ir paskutinį atrankos barjerą, Marijampolės klubas iš UEFA gautų dar 2,6 mln. eurų čekį.

Straipsnio įvertinimas: 59 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
aciu suduva
17 62 08-03 06:20
"Aha" komentaras:
Su šituo etapu ir baigsis viskas, cha cha Šuduviečiai
tai tik parodo skirtuma tarp futbolo ir krepsinio.Tiesiog futbolas yra sporto karalius be jokiu islygu.Siulau visas saibas skirtas kasiui investuot i normalu stadiona, nx ta religija niekam neidomi, padarom futbola musu religija.. O istorija tikrai turim, kaip vilniaus zalgiris ssrs laikais bombino visus, pilnutelis stadionas ir kokia puiki publika buvo.Atgaivinima futbola dw dw
TCO
2 26 08-03 03:03
Tikiu, kad tuos 2,6 mln gali pamatyti savo banko saskaitoje.
Goblinas
8 30 08-03 08:25
Net mires futbolas dubasina kasi krepsinio salyje :d antra plet religija ne ta religija pasirinkome lietuvaiciai
gud
2 21 08-03 09:35
Nu bėda ne tik stadionuose, bėda visoj futbolo infrastruktūroj. Bėda LFF valdžioj, bėda valstybės požiūryje į futbolą ir dar bėda mūsų klimate aišku. Apie LFF visi žinom, čia nėra ką plėstis. Valstybės požiūris ir pinigų plovimas yra baisus, aš visada naudoju lenkų pavyzdį, kur ruošiantis europos čempui PL-UA jie pasistatė stadioną atitinkantį visus reikalavimus už 80mln zlotų, arba +-20mln eurų. Tam, kad pas mus prie akropolio pakrapštytų griaučius išleidom ~90mln eurų. Tai galėjom turėti bent 3 naujus stadionus. Arba 2 stadionus, Vilniuj, Kaune ir vieną didelę treniruočių bazę. Prie ko galėtų bent kelios akademijos steigtis. Akademijos turi vaikus ugdyti pagal tarptautinę praktiką, nes dabar iki 10-12 metų lietuvių vaikai nėra niekuo prastesni negu kitų šalių. Po to pradeda mažėt techninis lygis, nėra užtektinai ir rimtų sporto trenerių, nėra tikrų futbolo trenerių, kurie gali duot reikiamą informaciją ir pagrindus vaikams. Lietuviai tikrai turi visus duomenis turėti užtektinai gerų vartinikų, gynėjų ir saugų. Ir galų gale klimatas, kiša koją šitas dalykas, jeigu taip žiūrėtumėm tai ir Danai ir Švedai ir Rusai nerodo jokių rimtų ir stabilių rezultatų. Ta pati rusijos lyga, jeigu neturėtų vietų čl ir el greičiausiai suvargtų parsimušinėdama į ČL kasmet. Bet ką noriu pasakyti - tvarkingai viską darant tikrai galėtumėm turėti bent Lenkijos futbolo lygį.
f
5 17 08-03 08:31
"Goblinas" komentaras:
Net mires futbolas dubasina kasi krepsinio salyje :d antra plet religija :D ne ta religija pasirinkome lietuvaiciai :D
pize kad Lietuva didesne nei olandija,belgija ar kroatija, o tie kiek zvaigzdziu turi.. Kaip belgija neseniai is nieko niekur drioksteliojo su desimcia zvaigzdziu nors dar buvo grybai neseniai.. Tai kodel mes negalim? Nes debiloidai kasiorai ir valdzio pagailejo ant infrastukturos futbolui ir viska sukiso kasei.O sporto kultura turim, fulej ir galetume gerai kapotis jei butu tam salygos.Netgi ir 2017 metais kai fule tapo tokiu fenomenu kur uz grajokus vaiksto po 200 limonu, vistiek net afrikoj turi geresnius stadikus o mes vis dar bulviu laukus,tai ka ir kalbet.. Is futbolo Lietuvoj tiesiog tyciojomasi,kazkas turi priimti atsakomybe.