Kovingai žaidusi Lietuvos rinktinė išvengė sutriuškinimo Anglijoje (FOTO, VIDEO)

Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos rinktinė išvykoje buvo priversta pripažinti Anglijos rinktinės pranašumą - 0:2.

Rungtynes Edgaro Jankausko auklėtiniai pradėjo susikaustę ir stengėsi itin atidžiai gintis nuo šeimininkų išpuolių.

Aktyviausiai anglų gretose žaidė D.Alli, kuris stengėsi nuolat draskyti varžovų gynybą.

Vis dėlto kėlinio viduryje grupės favoritams pavyko pasižymėti - po R.Sterlingo perdavimo veteranas J.Defoe nesunkiai pelnė pirmąjį įvartį - 0:1.

Prieš pertrauką rezultatas vos netapo lygus - V.Slivka pasinaudojo kilusia sumaištimi, kai teisėjas nusprendė nefiksuoti nuošalės ir tik anglų gynėjas paskutinę akimirką sugebėjo išmušti į tuščius vartus skriejantį kamuolį.

Antrajame kėlinyje lietuviai stengėsi žaisti aktyviau - 52-ąją minutę V.Slivka dar kartą patikrino J.Harto budrumą.

Deja, intriga buvo galutinai palaidota 66-ąją minutę, kai E.Šetkų po puikios kombinacijos nuginklavo antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs J.Vardy (0:2).

Svečiai dar bandė pelnyti garbės įvartį, tačiau jų atakos dažniausiai nutrūkdavo baudos aikštelėje prieigose.

Startinės sudėtys:

Anglija: Joe Hart, Kyle Walker, Ryan Bertrand, Eric Dier, Michael Keane, John Stones, Raheem Sterling, Alex Oxlade Chamberlain, Jermain Defoe, Dele Alli, Adam Lallana.

Lietuva:  Ernestas Šetkus, Linas Klimavičius, Vaidas Slavickas, Tadas Kijanskas, Egidijus Vaitkūnas, Artūras Žulpa, Arvydas Novikovas, Vykintas Slivka, Mantas Kuklys, Nerijus Valskis, Fedoras Černychas.

Anglija - Lietuva 2-0

73' - M.Rashfordas (Anglija) - geltona kortelė

66' - J.Vardy (Anglija) - įvartis (2-0)

59' - A.Žulpa (Lietuva) - geltona kortelė

46' - E.Vaitkūnas (Lietuva) - geltona kortelė

22' - J.Defoe (Anglija) pelno įvartį - 1-0