„Milan“ nusitaikė į dar vieną garsų veteraną © AFP nuotr.

„Milan“ ekipos vairą perėmęs treneris Massimo Allegri nutarė performuoti komandos saugų liniją.

„Raudonai juodi“ jau suderino kontraktą su būsimu laisvuoju agentu Luka Modričiumi.

Dabar „La Gazzetta dello Sport“ rašo, kad italų klubas mėgina iš Lėverkuzeno „Bayer“ įsigyti 32–ejų Granitą Xhaką.

Tiesa, kol kas neaišku, ar vokiečiai norės atsisveikinti su svarbiu žaidėju, kuris turi iki 2028–ųjų galiojantį kontraktą.

Jei „Milan“ sulauktų neigiamo atsakymo, tuomet ekipa viliotų žymiai jaunesnius Javi Guerra („Valencia“) ir Ardoną Jashari („Brugge“).

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...