Legendai laikas užsidaryti? "Žalgiris B" nepadoriu rezultatu nušlavė FBK "Kauną"

Aštuonioliktajame Pirmos lygos ture Vilniaus „Žalgirio B“ futbolininkai Laikinojoje sostinėje susitiko su FBK „Kaunu“ ir varžovų nepagailėjo – laimėjo triuškinančiu rezultatu 7:0 (5:0).

Po du įvarčius žalgiriečių gretose pelnė šiemet ypač rezultatyviai žaidžiantis Julius Momkus bei Justas Lasickas, pasižymėjo ir po sunkios traumos sugrįžęs Edvinas Baniulis.

Pirmasis vilniečių įvarčių sąskaitą atidarė J. Momkus, įvartį pelnęs jau 13-ąją minutę. Tas pats J. Momkus pasižymėjo ir po trijų minučių.

Kaunieičų košmarą pratęsė J. Lasickas, pasižymėjęs atitinkamai 27-ąją ir 34-ąją minutėmis. Paskutinį tašką pirmajame kėlinyje padėjo komandos naujokas Jonas Skinderis, pasižymėjęs 40-ąją minutę.

Antrajame kėlinyje savo žodį tarė ir Erikas Motuzas, šeštąjį komandos įvartį pelnęs 79-ąją minutę. Galutinį tašką padėjo po keitimo pasirodęs Edvinas Baniulis, kuris paskutinį komandos įvartį pelnė 82-ąją minutę.

Po šios pergalės žalgiriečiai yra surinkę 28 taškus ir užima aštuntą turnyro lentelės poziciją.

FBK „Kaunas“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 0:7 (0:5)