A lyga: "Trakai" eilinį kartą nugalėjo "Sūduvą" (VIDEO)

„Trakų“ futbolininkai ketvirtą kartą šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone įveikė Marijampolės „Sūduvą“. 30-ajame ture „riteriai“ namuose 2:0 (2:0) palaužė Aleksandro Vselinovičiaus auklėtinių pasipriešinimą.

„Trakai“ atsilikimą nuo Vilniaus „Žalgirio“ sumažino iki dviejų taškų, savo ruožtu, marijampoliečius jau po šio turo užnugaryje gali aplenkti Klaipėdos „Atlantas“. „Riterių“ atakų lyderis Davidas Aršakianas pelnė 20-ąjį įvartį šiame sezone.

Dvikovos pradžioje pastebimas buvo Aleksandras Byčenokas. Baltarusis sykį smūgiavo tiesiai į vartininką, o kartą – šalia vartų.

„Sūduva“ kėlinio viduryje sugebėjo išlyginti žaidimą ir ne kartą buvo arti to, jog pavojingai pagrasintų šeimininkams. Visgi visas atakų užuomazgas „Trakų“ gynėjai laiku nuslopindavo.

29-ą minutę „riteriams“ pavyko išsiveržti į priekį. Po Jurijaus Mamajevo pakelto kampinio varžovo globos išvengęs Nerijus Valskis tiksliai galva smūgiavo į savo buvusios komandos vartus.

Netrukus gerą progą išlyginti rezultatą turėjo Karolis Chvedukas. Saugo iš arti spirtas kamuolys kliudė oponentų gynėją, o vėliau atsidūrė Mariaus Rapalio rankose.

Prieš pat pertrauką, 42-ą minutę, „Sūduva“ dar kartą kapituliavo. Po puikaus perdavimo D. Aršakianas atsidūrė vienas prieš Džiugą Bartkų ir, jį suklaidinęs, pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje „Trakai“ kontroliavo žaidimą ir užtikrintai išsaugojo rezultatą. Nuo Vaidoto Šilėno efektingo smūgio „Sūduvą“ išgelbėjo virpstas, o D. Aršakiano spirtą kamuolį puikiai už galinės linijos nukreipė Dž. Bartkus. Edvardas Gaurilovas taip pat turėjo gerą progą padėti tašką, tačiau iš dėkingos padėties smūgiavo virš vartų.

Kėlinio viduryje Marijampolės klubas turėjo idealią progą sugrąžinti intrigą. K. Chvedukas pabėgo vienas prieš vartininką, bet kiek paskubėjęs smūgiavo šalia vartų.

Akistatos pabaigoje šeimininkai neprarado budrumo ir šventė pelnytą pergalę.  

Turnyrinė lentelė:

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...