A. Morata vėl pelnė įvartį, o "Atletico" grįžo į pergalių kelią

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos dar ketverios 13-ojo turo rungtynės.

Prieš pat rinktinių pertrauką į pergalių kelią grįžo Madrido "Atletico" komanda, kuri po nelengvos kovos namuose įveikė Barselonos "Espanyol".

38-ąją minutę svečiai iš Katalonijos įgijo pranašumą, tačiau prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Angelis Correa.

58-ąją minutę "rojiblancos" ekipa jau įgijo pranašumą – tiksliai smūgiavo Alvaro Morata, kuris jau ketvirtas rungtynes iš eilės pelno po įvartį.

Pergalę pačioje susitikimo pabaigoje užtvirtino Koke.

Po dviejų lygiųjų iš eilės "Atletico" grįžo į trečiąją poziciją ir nuo lyderių išlaiko taško atsilikimą, tiesa, tiek "Barca", tiek "Real" yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Taip pat pergales į savo sąskaitą įsirašė "Mallorca" ir Bilbao "Athletic", o "Getafe" ir "Osasuna" pasidalino po tašką.

"Atletico" 3 - 1 "Espanyol"
38' [0 - 1] S. Darder
45+1' [1 - 1] A. Correa
58' [2 - 1] A. Morata
90+1' [3 - 1] Koke

"Mallorca" 3 - 1 "Villarreal"
13' [1 - 0] L. Junior (11 m. baudinys)
23' [2 - 0] D. Rodriguez (11 m. baudinys)
49' [2 - 1] S. Cazorla (11 m. baudinys)
53' [3 - 1] T. Kubo

"Athletic Bilbao" 2 - 1 "Levante"
45+1' [0 - 1] S. Postigo
57' [1 - 1] I. Muniain
88' [2 - 1] A. Capa

"Getafe" 0 - 0 "Osasuna"