A.Peruzzi greičiausiai pratęs sutartį su "Lazio"

Pasak pranešimų Italijos spaudoje, patyręs Romos "%c00019" ir Italijos rinktinės vartų sargas Angelo Peruzzi (%p00114) sutarė pratęsti sutartį su Italijos sostinės ekipa ir turėtų likti joje iki 2008-ųjų metų.

36-erių veteranas šį sezoną dar kartą įrodė, jog nepaisant savo amžiaus vis dar yra vienas geriausių vartininkų visoje "Serie A". Tą įrodo ir tai, kad vartininkas yra įtrauktas į Italijos rinktinės sudėtį, žaisiančią birželį Vokietijoje prasidėsiančiame Pasaulio čempionate.

Tiesa, Italijos rinktinėje A.Peruzzi yra tik antrasis vartininkas ir aikštėje veikiausiai pasirodysiantis tik tuomet, jei traumų šį sezoną nuolat kamuojamas Gianluigi Buffonas susižeistų pirmenybių metu.

Nusprendęs pratęsti savo profesionalo karjerą A.Peruzzi aukščiausiame Italijos futbolo divizione žaidžia jau 18 sezonų. Prieš persikeldamas į "Lazio" anksčiau jis yra atstovavęs "Roma", "Verona", "Juventus" bei "Inter" ekipoms.

Naujasis žaidėjo kontraktas galioja iki 2008-ųjų metų ir atsižvelgus į tai, kad tuo metu vartininkui jau bus 38-eri, visai galimas daiktas, kad tada Peruzzi gali prabilti apie savo karjeros pabaigą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos