"AC Milan" dramatiškai žengė į Italijos taurės pusfinalį

Antradienį buvo sužaistos trečiosios Italijos taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Itin dramatišką pergalę ir kelialapį į pusfinalį iškovojo "AC Milan" ekipa, kuri tik po pratęsimo 4:2 palaužė "Torino" futbolininkus.

Milano ekipa į priekį išsiveržė 12-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo Giacomo Bonaventura.

Svečiai rezultatą išlygino 34-ąją minutę po Bremerio įvarčio, o tas pats brazilas 71-ąją minutę išvedė "Torino" į priekį.

"AC Milan" balansavo ties iškritimo riba, tačiau per pridėtą laiką rezultatą smūgiu iš maždaug 16 metrų išlygino Hakanas Calhanoglu. Tiesa, turkas neapsiėjo be sėkmės, kadangi kamuolys stipriai pakeitė skriejimo kryptį atsimušęs į varžovų futbolininką.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kur savo pranašumą įrodė Milano ekipos futbolininkai. 106-ąją minutę rezultatą šeimininkų naudai persvėrė tas pats H. Calhanoglu, o 109-ąją savo komandos pergalę įtvirtino Zlatanas Ibrahimovičius.

"AC Milan" pusfinalyje susitiks su Turino "Juventus".