"AC Milan" iškovojo svarbią pergalę Italijoje

Pirmadienį sužaistos vienerios "Serie A" 35-ojo turo rungtynės.

Dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti "AC Milan" ekipa namuose rezultatu 2:1 įveikė "Bologna".

Milano ekipa į priekį išsiveržė 37-ąją minutę, kai puikiai iš varžovų globos išsisukęs Suso tiksliu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. F. Borini 67-ąją minutę pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir padvigubino šeimininkų pranašumą.

"Bologna" nepalūžo ir 73-ąją minutę atsilikimą sušvelnino M. Destro. "AC Milan" padėtis dar labiau suprastėjo vos po poros minučių, kadangi iš aikštės buvo pašalintas L. Paqueta.

Vis tik svečiai tuo pasinaudoti nesugebėjo, o rungtynių pabaigoje iš aikštės buvo pašalintas ir "Bologna" ekipos žaidėjas N. Sansone.

Milano futbolininkai nuo ketvirtoje vietoje esančios "Atalanta" ekipos dabar atsilieka trimis taškais.