Anglijoje – penkių įvarčių drama ir "Man City" skandinanti nesėkmė

Penktadienį neįtikėtinu futbolo spektakliu buvo pažymėta Anglijos "Premier" lygos 19-ojo turo pabaiga.

Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi "Wolves" ekipa sudavė dar vieną smūgį didžiąją rungtynių dalį dešimtyje žaidusiai "Manchester City" komandai. "Miestiečiai" antrajame kėlinyje neišlaikė solidžios persvaros ir patyrė nesėkmę rezultatu 2:3.

Tai buvo jau penktasis "Man City" ekipos pralaimėjimas šiame sezone. Jis nudžiugino pirmenybių lyderį "Liverpool", kuris po pergalės Lesteryje prieš artimiausius persekiotojus įgijo 13 taškų persvarą.

"Man City" į bėdą pateko jau pačioje rungtynių pradžioje, kai 12-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Edersonas. Jis palikęs vartus kliudė tiesiai prieš jį spurtavusi varžovą, todėl teisėjui nebeliko nieko kito, kaip tik vartininką pašalinti iš aikštės.

Visgi net ir žaisdami dešimtyje "miestiečiai" sugebėjo įgyti dviejų įvarčių persvarą. 25 -ąją minutę po dviejų kurioziškų bandymų pasižymėti nuo 11 m. žymos svečius į priekį išvedė Raheemas Sterlingas, savo įvartį pasiekęs tik po antrojo Rui Patricio atremto smūgio.

Antrasis kėlinys "Man City" ekipai žadėjo labai daug – 50-ąją minutę pranašumą padidino tas pats R. Sterlingas. Atrodė, kad Anglijos čempionai, net ir žaisdami mažumoje, turi visas kortas savo pusėje.

Visgi jau po penkių minučių atsilikimą sušvelnino Adamas Traore, o 82-ąją minutę po to pačio ispano rezultatyvaus perdavimo rezultatą išlygino Raulis Jimenezas.

Į visišką nokdauną svečiai iš Mančesterio buvo pasiųsti 89-ąją minutę – lyg pro stovinčius varžovus kamuolį prasimetęs Mattas Doherty stipriu smūgiu pažeme nukreipė kamuolį į Claudio Bravo vartus ir "vilkai" šventė dramatišką pergalę 3:2.

Į penktąją poziciją pakilęs "Wolves" nuo "Chelsea" sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Be to, tai buvo antroji pergalė prieš "Man City" šiame sezone.

"Wolves" 3 - 2 "Man City"
25' [0 - 1] R. Sterling
50' [0 - 2] R. Sterling
55' [1 - 2] A. Traore
82' [2 - 2] R. Jimenez
89' [3 - 2] M. Doherty
12' Ederson ("Man City") pašalintas iš aikštės
25' R. Sterling ("Man City") nerealizavo 11 m. baudinio