Anglijoje – sudėtingos "Liverpool" ir "Everton" pergalės

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar penkerios 2-ojo turo rungtynės.

Trečiadienį UEFA Supertaurėje triumfavusi "Liverpool" komanda išvykoje susigrūmė su "Southampton". Jurgeno Kloppo auklėtiniai turėjo problemų, tačiau vis tiek į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Savo sirgalių akivaizdoje žaidę "šventieji" puikiai pradėjo rungtynes ir ne kartą privertė rimtai padirbėti Adrianą, tačiau pirmieji kamuolį iš savo vartų traukė būtent šeimininkai.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Sadio Mane fantastišku smūgiu išvedė "raudonuosius" į priekį. Antrajame kėlinyje pranašumą padidino Roberto Firmino.

83-ąją minutę Danny Ingsui pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau "Southampton" išsigelbėti šiose rungtynėse jau nebesugebėjo.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę vieno įvarčio skirtumu šventė Liverpulio "Everton" ekipa. Tikslus brazilo Bernardo smūgis nulėmė pergalę prieš "Watford".

Tris taškus į savo kraitį taip pat įsidėjo "Bournemouth" ir "Norwich", o "West Ham" ir "Brighton" pasidalino po tašką.

"Southampton" 1 - 2 "Liverpool"
45+1' [0 - 1] S. Mane
71' [0 - 2] R. Firmino
83' [1 - 2] D. Ings

"Everton" 1 - 0 "Watford"
10' [1 - 0] Benard

"Aston Villa" 1 - 2 "Bournemouth"
2' [0 - 1] J. King (11 m. baudinys)
12' [0 - 2] H. Wilson
71' [1 - 2] D. Luiz

"Brighton" 1 - 1 "West Ham"
61' [0 - 1] Chicharito
65' [1 - 1] L. Trossard

"Norwich" 3 - 1 "Newcastle"
32' [1 - 0] T. Pukki
63' [2 - 0] T. Pukki
75' [3 - 0] T. Pukki
90+3' [3 - 1] J. Shelvey