„Arsenal“ pasismagino rungtynėse su „Norwich“, „Everton“ palaužė „Leicester“ © AP nuotr.

Trečiadienį Anglijos „Premier“ sužaistos trejos 32-ojo turo rungtynės.

Puikią pergalę savo aikštėje pasiekė Londono „Arsenal“ ekipa. Varžovų dovanėlėmis pasinaudoję „kanonieriai“ 4:0 nepaliko šansų „Norwich“ komandai.

33-ąją minutę Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas pasižymėjo po grubios Timo Krulio klaidos. Pranašumą 37-ąją minutę padidino po to pačio P-E. Aubameyango perdavimo tikslų smūgį atlikęs Granitas Xhaka.

Antrajame kėlinyje „Norwich“ padovanojo dar vieną įvartį „Arsenal“ ekipai. 67-ąją minutę vėl tam pačiam P. Aubameyangui kamuolį atidavė vienas iš „Norwich“ žaidėjų, o gabonietis, likęs vienas prieš vartininką, kamuolį nukreipė į vartų tinklą.

Vyšnaitę ant torto 81-ąją minutę padėjo pirmą kartą šiame sezone su „Arsenal“ marškinėliais aikštėje pasirodęs žiemos naujokas Cedricas Soaresas. Jam pasižymėti neprireikė nė 5 minučių.

„Arsenal“ po pergalės bent laikinam šoktelėjo į 7-ąją poziciją. „Norwich“ lieka paskutinėje vietoje.

Kiti mačai baigėsi taip pat triuškinančia „Newcastle“ pergale 4:1 prieš „Bournemouth“ bei „Leicester“ pralaimėjimu 1:2 Liverpulio „Everton“ klubui.

„Arsenal“ 4:0 „Norwich“

„Bournemouth“ 1:4 „Newcastle“

„Everton“ 2:1 „Leicester“