"Arsenal" šeštą kartą iš eilės liko be pergalės "Premier" lygoje

16 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dvejos 14-ojo turo rungtynės.

Permainas trenerių štabe atlikęs Londono "Arsenal" klubas į pergalių kelią negrįžo. Du kartus atsilikinėję "kanonieriai" išsiskyrė lygiosiomis 2:2 su "Norwich".

"Arsenal" ekipa pirmą kartą kamuolį iš savo vartų traukė 21-ąją minutę, kai pasižymėjo paskutiniu metu tylėjęs Teemu Pukki. Berndas Leno išgelbėti savo komandos nepajėgė, nes kamuolys į vartus skriejo po rikošeto.

29-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai Pierre'as-Emerickas Aubameyangas tik iš antrojo karto realizavo 11 m. baudinį. Timas Krulis atrėmė pirmąjį smūgį, tačiau po VAR peržiūros buvo nustatyta, kad vienas iš "Norwich" gynėjų per anksti įžengė į baudos aikštelę.

Po išlyginamojo įvarčio "Norwich" nesutriko ir dar pačioje kėlinio pabaigoje sugebėjo susigrąžinti pranašumą. Vėl daug erdvės varžovų gynyboje atradę šeimininkai įsiveržė į priekį po tikslaus Toddo Cantwello smūgio.

Antraįjį kėlinį "Arsenal" pradėjo kiek agresyvesniu žaidimu puolime. 57-ąją minutę rezultatas vėl tapo lygus, kai startinės situacijos metu galingai kamuolį į vartus pasiuntė P. Aubameyangas.

Po praleisto įvarčio "Norwich" pabandė užkurti pirtį "Arsenal" baudos aikštelėje, bet svečius nuo dar vieno praleisto įvarčio išgelbėjo tik puikiai vartuose žaidęs B. Leno.

"Arsenal" šeštą kartą iš eilės nesugebėjo iškovoti pergalės "Premier" lygoje. Aštuntoje vietoje esantys "kanonieriai" yra patyrė du pralaimėjimus ir keturis kartus sužaidę lygiosiomis.

Kitos rungtynės tarp "Wolves" ir "Sheffield United" taip pat baigėsi lygiosiomis.

"Norwich" 2 - 2 "Arsenal"
21' [1 - 0] T. Pukki
29' [1 - 1] P. Aubameyang (11 m. baudinys)
45+2' [2 - 1] T. Cantwell
57' [2 - 2] P. Aubameyang

"Wolves" 1 - 1 "Sheffield Utd"
2' [0 - 1] L. Mousset
64' [1 - 1] M. Doherty