Prancūzijos jaunimo rinktinės narys %p00883 persikelia iš "%c00071" į "%c00041", nežiūrint Prancūzijos klubo bandymų sutrukdyti jam išvykti.

"Liko suderinti tik kelias detales, viskas vyksta kaip buvo numatyta. Flamini prisijungs prie "Arsenal" pasirašydamas ketverių metų sutartį", - ketvirtadienį pranešė "Marseille" klubui artimi šaltiniai.

"Ligue 1" klubo treneris Jose Anigo atsisakė patvirtinti šį sandorį, bet jis prisipažino bandęs viską, kad tik išsaugoti dvidešimtmetį atraminį saugą, kuriam jis padėjo išaugti į neblogos klasės žaidėją, kuomet treniravo Marselio komandos jaunimą.

"Tai tikra išdavystė. Flamini mane apgavo. Jis nepasirašė su mumis profesionalo kontrakto tik dėl pinigų", - sakė Anigo. - "Jis tik apsimetinėjo, sakydamas kad jis norėjo palikti klubą, nes gaudavo mažai žaisti. Dabar jam teks konkuruoti su Patricku Vieira (%p01553)".

Flamini gali palikti klubą, nes jis nebuvo pasirašęs profesionalaus kontrakto. "Arsenal" sumokės kompensaciją, tačiau neprivalės mokėti jokio transfero mokesčio.

"Aš niekada daugiau į aikštę neleisiu žaidėjo, kuris neturės kontrakto", - pridūrė "Marseille" treneris.

Praėjusiame sezone Flamini už prancūzų klubą sužaidė 14 rungtynių, kurių tarpe yra ir pasirodymas nuo rungtynių pradžios UEFA taurės finale prieš "%c00004".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos