„Aston Villa“ šventė gyvybiškai svarbią pergalę © AP nuotr.

Dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojanti „Aston Villa“ sekmadienį 35-ojo turo rungtynėse namuose iškovojo svarbią pergalę, kai rezultatu 2:0 palaužė „Crystal Palace“ ekipą.

Svečiai jau 8-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, o tai padarė Mamadou Sakho, tiesa, po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas dėl labai abejotino žaidimo ranka.

„Aston Villa“ į priekį išsiveržė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai pasižymėjo Trezeguet. Tas pats egiptietis 59-ąją minutę įtvirtino savo komandos pergalę.

Birmingamo ekipa po šios pergalės nuo 17 vietos, kuri garantuoja išlikimą „Premier“ lygoje, atsilieka keturiais taškais.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „Wolves“ ekipa, kuri namuose 3:0 susitvarkė su „Everton“ pasipriešinimu.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Raulis Jimenezas, Leanderis Dendonckeris ir Diogo Jota.

„Vilkai“ šiuo metu rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.