"Atlanto" žaidėjai sugrįžo į treniruotes

Dėl vėluojančių atlyginimų Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai nuo praėjusio penktadienio iki vakar buvo paskelbę streiką ir nesitreniravo, rašo ve.lt

Vakar atlantiečiai, susirinkę į miesto centrinio stadiono rūbinę, vėl kalbėjosi su klubo generaliniu direktoriumi Vaciu Lekevičiumi. Jis ragino žaidėjus tęsti treniruotes ir laukti artimiausiomis dienomis pagerėsiančios finansinės situacijos.

Po susitikimo su klubo vadovu, atlantiečiai dar posėdžiavo uždarame rate. Jie apsisprendė atnaujinti treniruotes. Panašu, kad vakar prieš pietus prakiuręs dangus užgesino „Atlante“ įsiplieskusį gaisrą. Ar ilgam?

Po pertraukos atsinaujinančio Lietuvos futbolo A lygos čempionato kovas „Atlanto“ futbolininkai pradės birželio penkioliktąją išvykoje su „Jonavos“ ekipa.

Beje, birželio 15 dieną A lygoje atsiveria ir futbolininkų migracijos langas. Nesulaukęs šios datos „Atlanto“ komandą jau paliko vartininkas Pavelas Doroševas. Šią žinią „Vakarų ekspresui“ patvirtino V. Lekevičius. Anot jo, klube bus ir daugiau permainų.

Algirdas AURUŠKEVIČIUS, "Vakarų ekspresas"

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos