"Atletico" namuose sutriuškino "Alaves", "Sevilla" liko be pergalės Valensijoje

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsiasi 15-ojo turo kovos.

Pirmoji dvikova įvyko "Wanda Metropolitano" stadione, kur vietos Madrido "Atletico" priėmė "Alaves". Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 3:0 patiesė turnyrinės lentelės kaimynus.

Pirmajame kėlinyje "Atletico" į priekį išvedė traumuotą Diego Costą šioje dvikovoje pakeitęs Nikola Kaliničius.

"Atletico" ekipai nebuvo taip lengva, kaip gali atsispindėti rungtynių rezultate, tačiau gynyboje užtikrintai žaidę ir savo šanso išlaukę šeimininkai smogė rungtynių pabaigoje.

82-ąją minutę pranašumą padidino Antoine'as Griezmannas, o galutinį tašką po penkių minučių padėjo Rodrigo.

"Atletico" po pergalės pakilo į antrąją poziciją ir bent laikinam susilygino taškais su "Barca".

Kitose rungtynėse "Sevilla" pačioje susitikimo pabaigoje išleido itin svarbią pergalę kovoje dėl pirmos vietos. Pablo Sarabia 55-ąją minutę išvedė andalūzus į priekį, tačiau per pridėtą laiką šeimininkai standartinės situacijos metu pasiekė išlyginamąjį įvartį – 1:1.

"Sevilla" lieka antroje vietoje, tačiau "Barca" gali padidinti pranašumą iki trijų taškų.

Dar kitoje dvikovoje Vigo "Celta" po rezultatyvios kovos palaužė "Villarreal".

"Atletico" 3 - 0 "Alaves"
25' [1 - 0] N. Kalinič
82' [2 - 0] A. Griezmann
87' [3 - 0] Rodrigo

"Valencia" 1 - 1 "Sevilla"
55' [0 - 1] P. Sarabia
90+2' [1 - 1] M. Diakhaby

"Villlarreal" 2 - 3 "Celta"